Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes úgy folytatni egy kapcsolatot, hogy már az elején azt érzem, hogy a fiú elhanyagol?

Figyelt kérdés
Számomra keveset beszélünk, igaz találkozni találkozunk, de számomra fura, hogy este nem köszönünk el egymástól, és van amikor egy fél napig nem beszélünk.
2017. márc. 5. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Egy fél napig??? Te jóságos ég :(((
2017. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én egy ilyennek vetettem véget 2 hónap után! 21N
2017. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

előbb talán közölnöd kéne vele a problémádat, mielőtt bármi mást teszel.


hallottad már: egy jó párkapcsolat titka a nyílt és őszinte kommunikáció bármiről és bármikor.

2017. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te is tehetsz lépéseket a másik irányába,és akkor lehet ő is jobban nyit.Az is lehet hogy ő meg részedről érzi ugyan ezt,amit most íraz.Már csak azért is mert nem rég vagytok egyutt,ez egy félreértés is lehet.
2017. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát beszéljétek meg az igényeket


24F

2017. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szergej55 ***** válasza:
Te valami személyiségzavaros vagy, vagy mi a szösz? Jézus szerszáma...
2017. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elég hülyén hangzik, de elég figyeleméhes ember vagyok, nehezen bízok emberekben és nekem kell, hogy sokat beszéljenek velem ahhoz, hogy tudjam, hogy komolyan gondolja, és elvileg ő komolyan gondolja ezt velem.

Ezért vagyok ennyire kétségbeesett.

2017. márc. 5. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy azzal h figyelemehes vagy akkor az azt jelenti hogy te kombinalod túl....Tehát benned van a hiba.Add meg ugyan azt a törődést amit másoktól vársz.(4-es)
2017. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a problémáidat minél hamarabb és ha nem változtat rajta akkor nem éri meg folytatni. Tapasztalatból mondom, ha most nem foglalkozik veled akkor később sem igen fog sajnos
2017. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, sokan fenn fognak akadni, de amúgy én is és a párom is iyen, mint Te. Mi egész nap elég intenzív kapcsolatban vagyunk még meló alatt is, mi mindketten igényeljük ezt, ez valószínű a legszerencsésebb eset, mert egyikünk se érzi soha soknak/kevésnek.Nem élünk még együtt, igy a reggeli köszönés /hivás/ és esti elköszönés is alap, még nem volt nap, hogy ez elmaradt volna (3 éve lassan hogy együtt vagyunk). Én azt mondanám, hogy hasonló igényű partnert kell kifogni, mert ha vki nem az, hiába meséled az igényeidet :-(
2017. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!