Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy érzem nem vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vagyok már boldog a párommal újra lehet még éleszteni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
5hónapja élünk együtt és most úgy jöttek össze a dolgok,hogy nekem 3hetet otthon kellett lennem egészségügyi dolgok miatt. Tegnap feljöttem,de nagyon nem vagyok itt már boldog, nem érzem már azt a nagy szerelmet se párom iránt mint régen. Az is rossz,hogy új városba költöztem a kedvéért és senkim sincs itt munkát se találok és már ezt is a fejemhez vágta,hogy azért nincs pénze mert én nemdolgozom. Hiányzik az otthonom :( párom azt mondja nagyon szeret és én is szeretem,de talán már nem úgy mint régen és az,hogy én itt nem vagyok boldog nem hiszem,hogy jót tesz a kapcsolatnak na meg nekem sem. Ti maradnátok és próbálnátok megszokni a helyzetet vagy szakítanátok és haza költöznétek? 23L párom 32F
2016. dec. 1. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha megbeszélnétek, vaaagy esetleg egy kis pihiidőt tartanátok, nem szakítotok csak kicsit külön vagytok h hagyjátok lecsitulni a gondolataitokat, mit itt mondhatunk bármit

1 te döntesz

2 meg vele kéne meg beszélni h mit érzel

Itt sztem inkább az a gond h le kéne ülni és nyugodtan átbeszélni, én sztem, persze lehet hülyeséget mondok..

2016. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Összejöttél kislányként egy korban hozzád nem illő férfival, mert "érettebb" volt, aztán most leesett, hogy ez nem úgy működik mint azokban a mesékben, amiken felnőttél. Üdvözlet a felnőttek világában! Igaz, hogy bunkó paraszt, de legalább ott a lakás.

Szerintem menj haza és gondolkodj el azon, hogy jutottál idáig. Valószínűleg maximum húzhatnátok csak a szakítást, de bekövetkezne.

2016. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első nehéz időszakban a fejedhez vágja, hogy beteg voltál és nem kapsz m unkát?!


Mit gondolsz, később mit kapnál a fejedhez?


Ez az alak nem a társad, nem szeret, megszokta, hogy él mellette egy nő, akivel szexelhet, aki a háztartást vezeti, de az ilyentől gyorsan menekülni, ahogy csak lehet.

2016. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Igen.Teljesen igazad van amit írtál,tisztelt utolsó.
2017. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!