Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én reagálom túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Ez egy távkapcsolat a barátommal minden este inkább éjjel beszelünk telefonon én mindig megvárom bármilyen fáradt vagyok de amikor ő fáradt nem vár rám hanem azonnal beszélnünk kell vagy elalszik és minden hétvégén barátaival megy valamerre persze hétköznap és beszélünk csak suli miatt napközben nehéz és éjjel van az az egy óra telefonon és rosszul esik hogy ő mindig fáradt ma 7 percet beszélünk telefonon írásban meg szinte semmit és holnap is délután lesz otthon picit amikor írhatok neki aztán megy barátaival el és ejfelkor ér haza egy órát beszélünk vagy kevesebbet mert megint fáradt lesz. És zavar hogy hétvégén amikor kicsit többet lehetne velem akkor sincs sőt ilyenkor napközben sem ír.

2017. márc. 24. 23:30
 1/8 taktikai mazsola válasza:
29%
Ilyenek a pasik. Lusták írni, elvárják hogy te alkalmazkodj, teljesen tipikus. Kopp ugyanilyen vagyok. Még az is fontos, hogy egy szavunkat se hidd el.
2017. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 legalább őszinte vagy...

Amúgy "barátod" benyalhatja...

Ez így nem kapcsolat, ha ennyire nem érdekled akkor minek vagytok együtt? Nàlam is ugyanez a helyzet amúgy csak ő lány...

18/L

2017. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert egyben meg amikor velem van annyira aranyos és iszonyatosan édes velem tudom, hogy szeret csak sokszor erzem, hogy a sorban én vagyok az utolsó
2017. márc. 24. 23:54
 4/8 taktikai mazsola válasza:
#2 és akkor ti minek vagytok együtt? :) Szerintem nem lehet pusztán e momentum alapján megítélni egy kapcsolatot. Nyilván a kérdező barátjának is csakúgy mint a te csajodnak vannak szimpatikus és kevésbé szimpatikus vonásai, amik - mikor előtérbe kerülnek esetleg elbizonytalanítják a másikat. Ki kell kommunikálni hölgyeim. Nem szorongani, agyalni rajta, hanem erélyesen ráborítani a másikra az asztalt, hogy átmenjen neki a vér-agy gáton, az ami nem klappol. És ha utána is szarik rá, akkor ki lehet jelenteni, hogy a fejedre szarik. ^^
2017. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aham, szóval akkor iszonyatosan édes meg kedves mikor neki kényelmes. Mikor nem, akkor meg sz*rik rád. Gondolkodj el rajta, hogy neked ez így megfelel-e.
2017. márc. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele...
2017. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Épp ezaz, hogyha a kommunikáció már nem segít, akkor nem lehet mit csinálni, hiába veszekszel bárkivel, ha nem erdekli annyira a dolog, hogy változtasson, ugyanis senkit nem lehet megváltoztatni.
2017. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bazki!Használj már néha vesszőket meg pontokat,mert ez így szar.Egyébként szerintem nem reagálod túl.Engem is idegesítene,ha lenne egy olyan pasim aki konkrétan szarik rám.
2017. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!