Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi van még köztem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van még köztem és az exem között?

Figyelt kérdés

bevallom fogalmam sincs mi van kettönk között jelenleg de kezdem az elején 20 f vagyok még tavaly felszedtem egy nagyon fiatal lányt 13 igazából imádtam a csajt 2-3 hónapig jártunk napi szinten találkoztunk,csak ugye mint ez lenni szokott rokonai megtudták aztán nem engedték hogy velem találkozón,közben neki lett másik barátja meg nekem is alakul egy másik kapcsolatom de hetente 1 -2 szer mindig felhív hogy találkozunk és ezek a találkák mindig (nyali falival végződnek) a mostani barátja meg kb még puszit se ad neki,de az a fura hogy miután én meg az exem néha összebújunk utána meg pár perc után elküld,

magyarul alig beszélünk fecbookon is le vagyok tiltva,de heti szinten áthív hogy összebújunk amit utána letagad hogy azért hív, azt mondja hogy csak "beszélgetni hívót"

de akár milyen kis hazudós manipulátor én azért szeretem a csajt,csak mostépp ezért nem tudom mi van kettőnk között mert nem vagyunk együtt, de mégis néha meg igen szóval nagyon bonyolult,Ez akor egy se veled se nélküled kapcsolat?


2017. márc. 26. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtan tanároddal fűzném szorosabbra a viszonyt a helyedben ;)
2017. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az igen 13 évesen osszebújik egy 19 évessel ?? Wow
2017. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég gerinctelen viselkedés mindkettőtök részéről.
2017. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
irj ha akarsz es beszeltunk erről;) 16/l
2017. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
beszélhetünk* elnezest félre írtam
2017. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves kislány, mint az exe egy nagykorúnak :) Kicsit se vagy szánalmas...
2017. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!