Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én történetem kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A fiúmmal 2honapja vagyok együtt.Meg akarom ölelni de ő nem akarja.Azt mondta hogy majd később.De néha nagyon jól esne egy ölelés töle......Nem merem megkérdezni megint ............Szerintetek megkérdezzem vagy mit csináljak??12/L

2017. márc. 27. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen túl fiatalok vagytok még egy kapcsolathoz, bár ilyen idős korban ez még kapcsolatnak sem számít csak "járásnak" vagy "szárnypróbálgatásnak".

Lesz még bőven időd a fiúkkal foglalkozni, nem fogsz lemaradni semmiről sem ha 15-16 évesen kezdesz el járni vagy randizgatni valakivel. Ahhoz agyban és testben is meg kell érni. (Ezt csak tanácsként mondom, nem bántásként!)


Különben meg lehet csak félénk típus, vagy nem szereti ha ölelgetik... Beszéld meg vele, hogy te szeretnéd, ha megölelhetnéd mert neked jól esne, szükséged van erre.

2017. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Nem olyan félénk típus csak azt mondta majd később.És nem tudom hogy jó lenne-e ha megbeszéljék ezt vele
2017. márc. 27. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem beszélsz vele erről, választ se fogsz kapni a kérdésedre, mert ezt legjobban csak ő tudhatja, hiszen kettőtök közt történik mindez, nem mások közt. :)


Nem veszítesz vele semmit.

2017. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az igaz.De ha nem akarja akkor nem is kapok aemmit
2017. márc. 27. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor viszont meg tudod, hogy neked nem erre van szükséged... :)


Jobb, ha fiatalon megtanulod, hogy a kommunikáció fontos, ha probléma van, vagy esetleg meg kell beszélni valamit, akkor azt tudni kell tálalni és fogadni. Ebből is csak tanulhatsz.

2017. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm szépen a választ!Téleg igazad van.Meg is fogadom!;)Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:D
2017. márc. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!