Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális dolog ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy észrevettem, hogy a barátom 2 hete már nem akar velem annyit lenni, mint előtte. Ma ezt megbeszéltem vele, és azt mondta, hogy jól látom, mivel már nem vágyik annyira rám. Fontos vagyok neki, de már nem úgy szeret mint előtte, s nem tudja miért van ez. 2 évet voltunk együtt. Nekem nagyon rosszul esett, hogy ő már nem úgy szeret engem és nem vágyik rám.

Ez normális egy párkapcsolatban vagy ez már a végét jelenti, ha ilyet érez az egyik fél? Én nagyon szeretnék vele lenni, mert nagyon szeretem, de nem tudom, ha ő így érez, hogy menne később..? Kérlek segítsetek!

18/L



#szerelem #érzelem #kapcsolat folyatatás
2017. márc. 12. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is adj neki időt, lehet csak arra van szüksége.
2017. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez csak annyi hogy kihűlt a szerelem. Ő nála előbb mint nálad. Már nem vagy annyira kalandos, és ennyi idő alatt változik hogy ki mit szeretne, főleg ilyen fiatalon, és főleg 2 év leforgása alatt. Sajnos az eddigi tapasztalataim alapján ennek a kapcsolatnak lőttek. Most már csak addig fog megtartani amíg mást nem talál. Addig te egy biztos támasz leszel neki, ha egy kis törődésre vagy szexre vágyik. Amit tudok ajánlani hogy ne álltasd magad. Az ilyeneknek olyan 95%-ban vége. 18/f
2017. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelem nem egy lineáris érzés, ingadozik. Én van, hogy hetekig úgy nézek a férjemre, mint 7 éve, mikor összejöttünk, van amikor meg az agyamra megy. :D A kérdés, hogy mindketten akarjátok-e folytatni, mert ha igen, akkor tök mindegy, hogy van-e néha pár hét, amikor laposabb a dolog, vissza fog térni a hevesség is. :)
2017. márc. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A szerelem egy idő után, először is kb 2-3 év után, átalakul, nem lesz már olyan szenvedélyes, csak időszakosan. Szerintem nem lőttek ennek a kapcsolatnak, csak tegyétek azt, amit éreztek, ne féljetek az érzésektől és minden rendben lesz :)
2017. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az én barátom félévente ilyen.csak ő flegmul is mellé meg megaláz.ennek ellenére én mindig kitartok mellette.nem okos döntés tőlem.

mivel te meg tudod vele beszélni így jobb.semmiképp se hagyj neki időt!!komolyan mondom.legyél ugyanaz türd el azt h másabb.ne érdekeljen.okos legy3l és hallgass rám!ne hagyd!

2017. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

előző vagyok.: én is így jártam mint a barátod és hagytak.na azóta se besz3lek vele.aranyos fiú volt,de nem szeretem nem hiányolom.ennyi.

fordítva is voltam.hagytam a fiút.2hét múlva csak írtam neki.azz írta ,,miért írsz?minek?"

na ez borzasztó volt.nem szabad hagyni.én másokra hallgattam és hagytam.utána nagyon sokat szenvedtem.

azóta se hagyom a pasim.:)

2017. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat. Tegnap végleg szakított, mert ő úgy érezte, hogy így már nincs értelme ennek, ha ő egyszer így érez. Elmondta, hogy testileg se kíván már, se máshogy. Így csak hagytam, hogy akkor mennyen. Akármennyire is szeretem...

2017. márc. 13. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!