Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan sértődött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sértődött be a barátnőm? 17/f

Figyelt kérdés

Tegnapelött megmértem a vérnyomásom mert rosszul voltam 190/110 volt a pulzus meg 197 alvás után. Igen én is tudom hogy egy kicsit sok de nem halok bele. Erre a barátnőm úgy kezelt mintha halálos beteg lennék. Aztán estére elmúlt.Minden 2 percbe felhívott hogy hogy vagyok stb. Tegnap délutan megmértem akkor jobb volt 180/100 a pulzus 200 volt. Utánna mondtam írtam neki hogy le megyek a terembe. Erre úgy leb..szott hogy mit képzelek magamról, meg is halhatok stb. Menjek el azonnal az orvoshoz. Mondam neki hogy elmegyek hogy lenyugodjon. Aztán szépen elmentem a terembe (nem haltam meg MÉG) Utánna felhívott hogy mit mondott az orvos. Aztán mondtam neki hogy mivan ha mégsem mentem el az orvoshoz? Erre ő hogy hazudtál? En: Igen. És lerakta a telefont és azóta nem ír vissza/nem hív. Aztán éjszaka közepén írta hogy ezek után nem tudja hogy hogy bízzon meg bennem.

Ezután is hívtam, semmi válasz. Most komolyan ilyen nagy vétket csináltam?

Mind ketten 17 évesek vagyunk. 4 hónapja vagyunk együtt.


2017. ápr. 1. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Tény hogy kicsit túl sok a barátnőd de szimplán aggódik. Csak rosszul fejezi ki. Az meg hogy hazudtál neki arra viszont teljesen jogos a kiakadás.
2017. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Lol

2. Qrva magas a vérnyomásod

2017. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hozztak be mar hozzank olyan tinit akinek szivrohama volt ...

Szal jogos volt.mert ilyen vernyomassal lemenni edzeni naty felelotlenseg !


A helyedben elmentem volna az orvoshoz mert ha tovabra is ilyen magas akkor lehet nem ered meg a 30at !

2017. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy? Szerencsére nekem nincs ilyen problémám, remélem, nem is lesz, de párszor volt olyan, hogy hirtelen a semmiből 150-160as pulzus és összeszartam magam, elnézést a kifejezésért, vérnyomás meg úgy ahogy jó is lett volna. Szerencsére 2-3x jött elő, de nagyon megijedtem... Természetesen jogos ahogy a barátnőd reagált, sőtt, jobban tennéd ha nem edzenél, mert szerintem az egészség fontosabb az izomzatnál, de te tudod...
2017. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon magas a vernyomasod es veszeleyes is lehet a baratnod pedid aggodos tipus de az teny hogy hazudtal neki
2017. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az már tényleg probléma ha egy lány foglalkozik a barátjával és nem más fiú után keresgél. Igen. Szerintem dobd a csajt tisztára mint egy zaklátó. De tényleg dobd okosabb srácot érddemel. Amúgy teljesen jogos volt.

Na és akkor most kezdjük a cselekedeteid ki vesézését. Magas a pulzus számod és le mész edzeni amivel jelentősen tartósan meg növeled a pulzusodat. Ráadásul egy edző teremben. Nagyon jó hely de az a véleményem hogy mivel az egy terem ennek okául zárt légtér és több oxigén fogyasztás mellett jobban ki fáradsz a mellett hogy nem jut elég oxigénhez a szervezeted ha a szabadba futni mentél volna akkor szerintem több sikert lehet el érni. De ez csak személyes vélemény szóljon aki ellenérvet tud nem harapok és ne hagyjatok tévedésben.

De az biztos hogy magas pulzus mellett magasabb pulzust érhetsz el és az nem tesz jót az egészségednek. Meg problémát okozhat hosszú távon pl állandó magas vérnyomást. Aki nem ért velem egyet szóljon és érveljen nyugodtan.

2017. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy dobom, mert már unom az aggódásait.
2017. ápr. 1. 18:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Lol.
2017. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulalok. Azert, mert aggodik? Ember csak szeret teged!
2017. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulalok. Azert, mert aggodik? Ember csak szeret teged! Es akit szeretunk azert aggodunk kulonben meg te hazudtal neki elozo es otos vagyok
2017. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!