Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan sértődött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sértődött be a barátnőm? 17/f

Figyelt kérdés

Tegnapelött megmértem a vérnyomásom mert rosszul voltam 190/110 volt a pulzus meg 197 alvás után. Igen én is tudom hogy egy kicsit sok de nem halok bele. Erre a barátnőm úgy kezelt mintha halálos beteg lennék. Aztán estére elmúlt.Minden 2 percbe felhívott hogy hogy vagyok stb. Tegnap délutan megmértem akkor jobb volt 180/100 a pulzus 200 volt. Utánna mondtam írtam neki hogy le megyek a terembe. Erre úgy leb..szott hogy mit képzelek magamról, meg is halhatok stb. Menjek el azonnal az orvoshoz. Mondam neki hogy elmegyek hogy lenyugodjon. Aztán szépen elmentem a terembe (nem haltam meg MÉG) Utánna felhívott hogy mit mondott az orvos. Aztán mondtam neki hogy mivan ha mégsem mentem el az orvoshoz? Erre ő hogy hazudtál? En: Igen. És lerakta a telefont és azóta nem ír vissza/nem hív. Aztán éjszaka közepén írta hogy ezek után nem tudja hogy hogy bízzon meg bennem.

Ezután is hívtam, semmi válasz. Most komolyan ilyen nagy vétket csináltam?

Mind ketten 17 évesek vagyunk. 4 hónapja vagyunk együtt.


2017. ápr. 1. 09:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

jogos is meg nem is.

Félt téged, jót akar neked, ez teljesen jogos.

Az meg már kicsit túldramatizálás kategória,hogy ezek után nem bízna meg benned, meg nem is beszél veled.

De nagyon magas ez a vérnyomás tényleg.

A 75 éves nagymamámnak ennyi és szedi is rá rendesen a gyógyszereket. Ezt tényleg vizsgáltasd ki és legközelebb ne csinálj ilyet, hogy ilyen magas vérnyomással nekiindulsz edzeni, amitől szintén megnő.

Kérj a barátnődtől bocsánatot, legyél vele megértő. Mondd neki,hogy köszönöd szépen, hogy ennyire aggódik, és, hogy sajnálod,hogy hazudtál.

2017. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!