Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nagyon féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon féltékeny vagyok a legjobb barátomra akármit csinál? (18 fiú)

Figyelt kérdés
A legjobb barátom egy fiú és valamiért mindig akarom tudni, hogy mit csinál és merre jár és fáj ha mással találkozik és nem velem.Annyira féltékeny vagyok rá és bánt ha mással csinál valamit hogy kialakult egyfajta szorongás miatta. Mit lehet ezzel csinálni??

2017. ápr. 8. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is fiú vagy?
2017. ápr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen 18 éves
2017. ápr. 8. 00:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Oké, bocsi, nem tudtam hogy a kérdésben kire érted. Elég fura, biztos jó barátod. Hát amúgy nem tudom, elég meredek, ha összejön valakivel, azt is sajnálni fogod?


Nem akarok tolakodó lenni, de meleg vagy?


Ja és még egy kérdés, kb hogy néztek ki egymás mellett? Nagyobb, mint te? Vagy nagyjából ugyanúgy néztek ki?

2017. ápr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem miért kérdezed de nem vagyok nem úgy a barátom.Kb fél fejjel magasabb nálam és nagyon jól el tudunk beszélgetni, mindig van közös téma, suli után is szoktunk ide oda mászkálni.De mondjuk ha felhívom őt és megkérdezem, hogy nincs e kedve csinálni valamit és ő azt mondja,hogy most nincs otthon mert másokkal van(amúgy elég nagy a baráti köre) akkor nem tudom miért de elmegy a kedvem mindentől.Igazából azt sem tudom hogy mennyire jó barátom, mert sokszor szoktunk egymáshoz mászkálni meg sokat segítettem neki amikor sérülés miatt ágyba kényszerült, de néha valahogy viszonzatlannak érzem azt a sok segítséget amit nyújtok neki.De lehet hogy ez a személyisége része, hogy nem tudja kifejezni a hálát.
2017. ápr. 8. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!