Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egylány aki egyben az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egylány aki egyben az eggyik legjobb barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már legalább 1és fél éve barátok vagyunk de én még csak most eszméltem rá hogy szerelmes vagyok belé.....Ö ezt már tudja de én nem tudom feledni szeretnék vele kapcsolatot de ö nem szeretné tönkretenni a barátságunk.Én mondtamneki hogy ha szakitanánk utána is barátok maraadnánk mert nekem fontos. MIT TEGYEK!!?

2016. okt. 1. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj még. Elsietted. :)
2016. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En jartam a baratommal, aki mostmar az egyik legjobb baratom. Mondjuk, en banom, hogy osszejottem vele akkor. Nem tudom mennyire konnyitettem meg a dolgod :`D Viszont ha nem probalod meg lehet egesz eletedben banni fogod.
2016. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez ojan rossz mert már voltak barátai.Egyika a barátom volt és mikorszakítottak énhpzzám jött vigaszt keresni. Az óta meg én fülig bele estem. :D
2016. okt. 2. 08:27
 4/4 Olibear ***** válasza:
Süss küldj neki a Facen egy képet Leafyről bejött
2016. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!