Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az lenne a problémám hogy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a problémám hogy már 4-5 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel (18 évesek elmúltunk nem kis gyerekek) erre tudtok e választ? (Többi lent)

Figyelt kérdés
és az elején engem megcsalt másvalakivel feküdt le részegen de nem volt annyira részeg és másnap elmondta,én persze ideges voltam nagyon de egy utolsó esélyt adtam neki evvel még eddig nem élt vissza de voltak már pár olyanok hogy a barátja (fiú) írta neki aludjon nála meg viszket stb. És nekem a barátnőm azt mondta hogy vicceltek meg ilyesmi azután mar nem írtak úgy. De azután irt egy régi fiúval akivel régebben együtt voltak lefeküdtek úgymond mondtam ne irkáljanak azóta nem irkáltak. De ezek miatt vannak nagy és nagyobb veszekedéseink is de mindig mikor elmegyek mert elküld utánam jön és esedezik a bocsánatomért. És most az lenne a nagy bajom hogy elmegy valami húsvéti bulira sokan lesznek ott (házi buli) és félek hogy ez megtörténik hogy lefekszik valakivel mert részegen nem lehet ráismerni azt csinálhat az ember vele amit akar, megígérte nem iszik meg hamar hazajön de nem hiszek neki mi tévő legyek?
2017. ápr. 17. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Illene megbízni a párodban, de ha már egyszer megtörtént.. Nehéz lehet bízni benne.


Ha mégegyszer megcsal akkor meg nem veszítesz vele nagy értéket. Nem kár érte.


Viszont ha megtörténik, viszont te túlságosan is szereted és visszafogadod, akkor ez még többször is megfog történni.

2017. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hagyd ott ! Aki tiszta szívből szeret nem viselkedik igy , nem csal meg , de még csak nem is írogat más fiúkkal .

Sajnos nem valószínű hogy hosszú távú lesz a kapcsolatokok.

Én amióta párkapcsolatban vagyok soha nem írogattam más fiúkkal , főleg exekkel... és bulizni se járok a párom nélkül.

( persze ez ember és kapcsolat függő számunkra ez a normális )

21/L

2017. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlen olyan emberrel együtt lenni, akiben ennyire nem lehet megbízni. Egyszer már megcsalt, pasik írogatnak neki, nyilván nem viccből, bulizni jár, és részegen bármire hajlandó... Komolyan ez kell neked? Így akarod leélni az életed, egy ilyen nővel, akit egy estére sem lehet elengedni egyedül, mert valószínűleg félrekúr? Tényleg kell ez neked?
2017. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj vele es akkor vigyázz ra. Bár igazuk van a többieknek, ha megteszi megegyszer akkor nem érdemel meg teged
2017. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vele nem tudok menni mert 30km-van köztünk de attól minden nap találkozunk. Akkor nyugodjak meg ha meg csinálja akkor újra akkor szakítok vele. mondtam neki változtasson ő is mondta változtat de semmit nem látok ezen.
2017. ápr. 17. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat akkor szakíts vele. Tudod mikor viselnem el ezeket, ha en is hűséges vagyok hozzá akkor o is legyen az hozzam es meg viccbol se irogasson mással ilyeneket.
2017. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

2es vagyok , én a helyedben nem várnék , saját példámból okulva , a jelenlegi párom elott volt egy másfél éves kapcsolatom , bár tudtommal nem csalt meg , rengetegszer megbántott , eljátszotta a bizalmam nem egyszer és én mégis megbocsájtottam neki , ez ment egy jó darabig majd mikor észbe kaptam hogy ez semmi jóra nem vezet ,pedig hidd el szinte mindent megtettem . Nagy erő kellett hozzá mèg ezek után is hogy el engedjen de sikerült .

Aztán csodák csodájára pár hónap múlva megismertem a mostani párom és akkor döbbentem rá milyen is ha tényleg szeretnek , kiegyensúlyozott a kapcsolatunk mert tényleg boldogok vagyunk együtt . Eleinte mi is távkapcsolatban voltunk ( fél évig heti 3-4szer találkoztunk ) aztán mostmár együtt élünk :)

Bocsánat hogy kicsit hosszú lett , de hidd el nem mindegy ki van melletted , lehet megváltozik , de az is lehet hogy mindig ilyen marad es ez csak neked lesz rossz !

2017. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fenui válasza:

Több verziót is követhetsz:

1. Elfogadod, hogy lefekszik néha mással, mert kifejezte a igényét. Ide beszúrható, hogy jogos a felvetés, hogy neked is szabadjon nyitni a kapcsolaton, persze ha akarod és neki is elfogadható. Meg kell beszélni.

2. A legközelebbi alkalomnál kiteszed a szűrét. Én ezt eszébe idézném.


A lényeg, hogy beszéljétek meg őszintén, minden felmerülő kérdést meg kell vitatni. Mindent, ami ezzel kapcsolatos. Hosszú ideig fog tartani, de megéri ennyire tisztában lenni, mit enged a kapcsolatotok.

2020. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!