Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Feltekeny vagyok, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekeny vagyok, de nem tudom, hogyan mondjam el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baratommal tobb mint egy eve vagyunk egyutt. Neki en vagyok az elso, ezert az elejen nem igazan ertett hozza, hogyan banjon egy novel. Sokszor elottem mondott olyanokat, hogy ezzel meg ezzel fekudne le, persze a klasszikus b betus szoval kifejezve, de ennel durvabbakat es sertobbeket is mondott.

Sose szoltam erte, mert nem akartam hisztizos libának tunni.

Lassan magátol eszrevette magat, es mar nem mond ilyeneket. Most tokeletes a kapcsolat, mégis azok a jelenetek azota is felremlenek, es olykor ideges leszek miattuk még egy év utan is, sokszor itthon sirok. Ha visszaforgathatnam az idot, lekevernék neki egyet,vagy beszolnek neki valami durvat.Rengetegszer eljatszottam magamban,mit tennek,ha megint elofordulna. De mar nem fog ilyen elofordulni, felhozni pedig nem merem a regi temat. Megis ugy erzem, amig nem jon ki belolem a harag, nem lehetek vele boldog.



2017. ápr. 19. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nono. Attól, hogy valakinek először van barátnője, még nem kell alpári parasztnak lennie. Aki sosem volt még senkivel, az is tudja (már ha értelmes ember), hogy nem mondunk olyat, hogy "hú de megbnám azt a csajt". Pláne nem a barátnőnk előtt. Persze vannak olyan primitív véglények, akiknél ez normális, de ezzel a réteggel jobb nem kezdeni.

Ha még ennél durvábbakat és sértőbbeket is mondott, akkor főleg nem arról volt szó, hogy az első voltál neki. Szimplán egy ostoba, mocskos szájú, tapló, suttyó bunkó.

Te meg szépen hagytad magad alázni és nem mertél szólni, és azóta is szenvedsz miatta, ami érthető, hiszen sosem beszéltétek meg, sosem adtad ki magadból.

Tegyük fel, hogy tényleg megváltozott, és normális ember lett belőle. Amit egyébként nehezen hiszek el. De ha mégis...

Akkor sem vagy vele boldog. Ezt te is elismered. Valódi megoldás pedig nincs, felhozni értelmetlen lenne a témát, csak hatalmas balhé lenne belőle. Ha igazán szeretnéd és vele képzelnéd el a jövődet, akkor túltennéd magad ezen akkor is, ha nem tombolhatod ki magad. De nem így van. És ha ez el is múlna, lenne más probléma. Ha folyton otthon sírsz és haragszol rá, akkor ez közel sem tökéletes kapcsolat. Gondold át inkább, hogy van e ennek így értelme egyáltalán...

2017. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kivulrol nezve tenyleg igy latni a helyzetet.

De tenyleg, ahogy viselkedik most, az nekem tokeletes, csak nem tudok megbekelni a gondolattal.

Arra is gondoltam, talan azert csinalta, hogy erezze hogy feltekeny vagyok es szeretem.

Mondjuk ebben keves a logika.

Csak azert gondolom, mert egyszer utaltam ra hogy feltekeny vagyok, es teljesen elerzekenyult.

Viszont amikor ugy tettem mint akit nem erdekel amiket mond, direkt feszegette hogy mit birok meg

2017. ápr. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!