Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatban beszélgetés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban beszélgetés?

Figyelt kérdés

Üdv!

Egy éve már, hogy együtt vagyok a barátnőmmel, és csak hetente tudunk találkozni (minden hétvégén), ha valamilyen iskolai szünet van azt persze együtt töltjük. Amikor hétvégén együtt vagyunk nincs semmi gond a beszélgetéssel, jön magától a téma, gördülékeny, mindig van miről beszélni.

Viszont a hétköznapokban egyre kevesebbet beszélünk (Facebook és telefon).

Kezdetben mikor ismerkedtünk, akkor keveset tudtunk a másikról, nagyon sok téma volt. Természetes, hogy kevesebb van úgy, hogy nagyon sok mindent tudunk már egymásról.


De most úgy érzem belekerültünk egy ilyen "milyen napod volt" jellegű beszélgetés sorozatba és ez nagyon nem jó.

Mit tegyek, hogy telefonon és üzenetben is olyan gördülékeny legyen a beszélgetés mint amikor együtt vagyunk?

18/f



2017. febr. 28. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki aki volt már hasonló helyzetben tudna segiteni?
2017. febr. 28. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez nekem is kezd problémám lenni,és kikéne találni mivel lehetne eseménydússá tenni a beszélgetést,mert nem szabad hogy kihüljenek az érzelmek
2017. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem általában mindig van mit írnom a barátommal, nem ez a kényszeredett beszélgetés mint néhány emberrel ha írok... Hogy jaj milyen kérdést tehetnék m ég fel. Viszont mikor csak szavak nélkül szeretném őt átölelni, vagy feküdni vele az ágyban csendben akkor nézem egy ideig a képernyőt és megírom neki h most legszívesebben csak csendben odabújnék hozzá. :) Nem kell mindig tartalmas üzenetet küldeni, főleg hogy facebookon olyan aranyos matricák is vannak, nagyon imádom őket. :D A szerelmes féléket. :) Élőben sem beszélgettek gondolom reggeltől estig. Még nem erőltetett addig okés a dolog. :) 18/L
2017. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velünk is. Az elején bármiről elbeszélgettünk, mert alig ismertük a másikat, minden új volt:) Most meg nehezebb a téma, mert már mindent kibeszéltünk. Nálunk is jön ez a milyen napod van, stb...

Igazából sok mindent nem tudsz tenni. Egy idő múlva a szerelem is elmúlik és marad az erős szeretet, megszokjátok egymást, és kiegyensúlyozott lesz az egész:) Persze izgalmasabb az eleje, de ha nagyon szereted, szerintem így a tökéletes. Nem kell mindennek folyamatosan újnak, izgalmasnak lennie. Viszont ha fel akarod pörgetni, akkor menjetek mindig új helyre, ha kapós rá, keress olyan oldalakat, ahol extrém kérdések vannak és tárgyaljátok ki. Vagy beszélgessetek random dolgokról. Ti is változtok, magatokról is, mindig akadhat téma. Ha meg egyszerűen nem jön, akkor menjetek kicsit tanulni és ha megjön az "ihlet", akkor újra beszéljetek!:) Nem olyan bonyolult, és gondolom te is érettségi előtt állsz, így még hasznos is lehet:) Hajrá!

17/L

2017. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jajj ha elfogadsz egy jó tanácsot egy 20 éves férfiútól, aki másfél éves TÁVkapcsolatban élt és még most is azzal kűzdünk hogy újra együtt legyünk akkor mesélek neked egy két dolgot. A beszélgetést soha ne erőszakold. Ha nincs téma csak egyszerűen hagyd egy kicsit. Természetesen az is jó megoldás ha mindenről beszámoltok egymásnak de legyen szabad teretek. Én itt basztam el hogy nem adtam meg a kellő szabad teret. Most meg kaparhatok..Szóval ja a napján kívűl egyszerűen csak legyél vele kedves és beszélj ki egy adott problémáját vagy problémád. De a legfontosabb ŐSZINTÉN!!!!! Remélem segítettem :)
2017. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!