Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mégis miért csinálja ezeket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért csinálja ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam a barátnőmmel, amíg együtt voltunk akkor is ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt. Nagyon gyerekes még amit megértek, mivel fiatalabb nálam 5 évvel de leginkább azért szoktam vele veszekedni, mert nem tudja mit is akar nincs felelősség tudata ilyesmi.


Mond valamit , de nem tudja milyen következményekkel jár ezért is amikor így szakitunk hirtelen mindig rájön hogy ba**ki de szeret...de mégsem tudja mit is tegyen. Én sem vagyok szent sok dolgom van ami tenyleg elviselhetetlen de nem értem.


Tehát ha valahol találkozunk véletlenül oda jön hozzám,beszélgetünk (nem vagyunk együtt ) de megengedi hogy megfogjam a combját stb , megöleljem,megpusziljam. Amit nem értek utána hirtelen rájön, hogy köztünk vége, De ezután is hagyja ezeket a dolgokat.


Amikor nem találkozunk így véletlen szeruen akkor hiányzok neki, ki írogat dolgokat, képeket tolt fel ilyen thumbr-ös szarokat..szerelmi bánatosokat.


De ha ott vagyok tenyleg nem tudja mivan....most komolyan mivan vele??? Én már nem értem, tudna valami tanácsot adni?

Mit kéne/nem kéne vele csinálnom ?


Telorol írtam azért maradtak el ékezetek bocs!



#987632
2017. ápr. 23. 11:28
 1/2 A kérdező kommentje:
3 hónapig voltunk együtt
2017. ápr. 23. 11:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lány nem gondolja veled komolyan. Adj időt magatoknak, ne írj neki, ne keressd, ne figyelj rá. Nem tudja mit akar, hogy hogy is legyen, szeretne-e téged vagy sem.. Így látatlanban nehéz megmondani de szerintem keress valaki mást.
2017. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!