Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szoktam sminkelni, még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktam sminkelni, még sose volt fiúm és szűz vagyok. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Volt aki megkérdezte hogy leszbikus vagyok e. Eddig nem éreztem magam elég érettnek a párkapcsolathoz és ezért nem volt még barátom. Az osztály társaim már nyolcadikban elvesztették a szüzességüket és évek óta dohányoznak. Én még ki sem próbáltam és szerintem undi is. Néha lekezelőek velem ezekért. Mintha taknyos gyerek lennék.

2017. máj. 3. 20:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezek ellenére mindig az az osztály társam pasizik be és lesz pár hónapra boldog aki a legbevállalósabb...aki akármit megtesz amire kérik méghozzá mosolyogva. Eddig az én udvarlóim csak dugni akartak semmi mást. Én mindig egyedül voltam. Ők sose.
2017. máj. 4. 18:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is osztálytársaim csak dugni akarnak. Ma is biosz órán? "Ha 3. randiig nem tudom megdugni akkor hagyom a francba mert nem ér meg annyi pénzt." Törődj bele. Azért van néhány normális fiú aki nem csak arra megy csak az a baj h kisebbségbe vagyunk mert a legtöbb lánynak a nagyszájú tiszteletlen pasik jönnek be.
2017. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12.vagyok. Majd megtalálod azt aki nem arra megy de én sajnos valószínűnek tartom hogy nem a közeljövőben :( 15/F
2017. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen és! Attol mert most még szűz vagy, lehetsz 20 éves korodra egy ribhanc, semmit nem jelent. Pl szar társaság, vagy akármi... egyébként nem kell büszkének lenned, meg felvágnod vele, mert nincs benne becsülendö.

Majd ha nyolcvan évesen azt mondhatod el, hogy nem piáltan nem dugtam füvel-fával meg nem mattrészegen jártam haza egyetemröl, akkor tényleg normális voltál.

2017. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel. (Ahogy azzal sincs, ha már nem lennél szűz, lett volna több fúd és sminkelnél.)
2017. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!