Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elég rég volt már kapcsolatom,...

Elég rég volt már kapcsolatom, de nagyon vágyom a szerelemre, viszont úgy érzem semmire sincs rendesen időm. Hogy ismerkedjem így?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nincs időd?
2013. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szokták mondani, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Miért nincs időd? sok a munka?
2013. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyetem, gyakornoki próbálkozások, ilyesmi. pláne mert maximalista vagyok
2013. máj. 16. 20:47
 4/9 A kérdező kommentje:
2, elméletben ez igaz, csak hát ha sok mindenre szeretnél időt fordítani, végül feldarabolódik a figyelmed, energiád, és mindennel a nullán tartasz
2013. máj. 16. 20:50
 5/9 anonim válasza:
ez a kérdésem nekem is...rohanás 1000-rel, idő semmire sincs sajnos :(
2013. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de azert arra van hogy itt toltsd el gyakorin.:Dtenyleg ilyen sotetek a mai egyetemistak?
2013. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze oroszka, nyilván ezen a 10 percen múlik a vizsgaeredményem meg egy esetleges kapcsolatom is...
2013. máj. 17. 20:59
 8/9 lillus0501 válasza:

Szia,

mondanám, hogy neten ismerkedj különböző társkeresőkön, de az sem jön be mindenkinek, és a legtöbb ember -férfi, nő egyaránt- sokkal szebb képet fest magáról, mint amilyen..

Nekem két melóm van,egyetem,edzés (osztrák bajnokságra készülünk a csapattal) mellette van egy teljes ellátást igénylő nagypapám, és három kutyám, akik szintén törődést igényelnek - mielőbb bárki belekötne bármibe is, ez csak egy felsorolás -

Abszolút megértem a kevés időt :(

Pozitívumot nem tudok írni,mert nekem nem jött be a társkereső.. akivel elkezdtem járni, kb.3hónap után rájöttem, hogy ő nem ugyanazt szeretné,mint én.. persze váltig állította, hogy de..

2013. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

napi 10 perc szabadidod van, es ahelyett hogy ennel, wcre mennel vagy innal egy kis vizet te ezt a gyakorin toltod el?


SZARKAZMUS DETEKTORT KAPCSOLJUK BE

2013. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!