Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Próbálkozzak vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tavaly megismertem egy lányt, aki jelenleg 14 éves és szakítottunk 9 hónap után. Igazából ő kezdeményezte az iskola miatt (utolsó éve, mindent bele akart adni, hogy jó középiskolába tanulhasson tovább) és mert ő fiatal még a komoly kapcsolathoz. Szerencsére miatta gyökeresen meg is változtam, ami miatt jobb ember is lettem. Ritkán beszéltem vele, találkoztunk is a szalagavatóján, de nem nagyon kereste a társaságomat. De a szülei meghívtak minket a ballagására (pedig őket nem hívtuk meg anno), ami egy kicsit fura. Nem telik el nap, anélkül, hogy ne gondoljak róla. Próbálkozzak vagy hagyjam és lépjek túl rajta teljesen? És ha esetleg az utóbbi lenne, de ő később mégis újra össze akar jönni velem, akkor mekkora baj lenne belőle, ha megtudja, hogy csajozok?

Előre is köszönöm mindenki segítségét.


2017. máj. 7. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ohh, és 16 éves fiú vagyok, azt kifejtettem.
2017. máj. 7. 21:25
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh, és 16 éves fiú vagyok, azt kifelejtettem.
2017. máj. 7. 21:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és mindkettőnk édesanyja nagy gyermekkori barátot, ha ez segít.
2017. máj. 7. 21:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Pluszba egyszer decemberben normálisan küldtünk egymásnak 1-1 levelet. És elnézést mindenkitől, hogy így írom a további infókat.
2017. máj. 7. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. Ne haragudj, hogyha nem tetszik a válasz, de a véleményünket kérted. 16 évesen elég érett lehet valaki egy kapcsolatra, de 14 évesen nem. Ha komoly kapcsolatot akarsz vele, akkor várnod kellene, mert egy 14 éves lány érzelmi szintje elég labilis (lehet!).


Miért akarsz vele összejönni, ha közben csajozol? Alapból rosszul indítasz. Mi az, hogy mekkora baj lenne belőle? Megcsalásból? Egy értelmes ember messze elkerülné azt, aki megcsalja, már ha friss kapcsolatról van szó és nem egy 40 éves házasságról.


Ha tanulni akar, akkor hagynod kellene. Ez a legfontosabb, biztosítania kell a jövőjét. 16 évesen te is figyelhetnél erre. A saját korosztályodban kéne keresned, aki veled egy szinten van érettség szempontjából.

2017. máj. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem teljesen így gondoltam, hanem vagy maradok nála és várakozok (bár érett a lány, de akkor is) vagy pedig hagyom az egészet és akkor csajozok (és nem közben)
2017. máj. 8. 05:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Áh, így egészen másképp hangzik! Ha magamból indulok ki, akkor féltékeny lennék, hogy míg nem voltam a srácnak, addig csajozott, de ha látszik rajta, hogy engem akar, akkor elnézném, de figyelnék rá. Azt te tudhatod csak, hogy próbálkozni akarsz-e még, de nem veszíthetsz semmit, mert ha nem akarna veled lenni, akkor nem azért lenne, mert próbálkoztál.
2017. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!