Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hagyjam, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam, vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Röviden, van egy lány osztálytársam, ahogy kezdődött a suli beleszerettem, aztán karácsonykor mondhatni össze is jöttünk, vele volt az első csókom, azt mondta szeret, és hogy együtt leszünk, kb életembe nem voltam annyira boldog mint akkor, én tényleg nagyon szerelmes "voltam" és imádtam vele lenni.

Eddig szép sztori, a probléma a következő:

Mindeközben volt neki egy 2+ éves kapcsolata, egy jóval idősebb pasival mint mi, erről tudtam, tehát mondhatni megcsalta velem, aztán mondta nekem hogy velem akar lenni, és a pasit otthagyja, mondom jó.Erre még utoljára találkoztak hogy megbeszéljék a dolgokat, lefeküdtek és újra összejöttek, én meg dobva lettem.Lassan 5 hónapja nem tudok felejteni, nagyon szeretem, és távkapcsolatban vannak a barátjával, tehát ritkán találkoznak(1-2 héten 1x), velem pedig minden nap.Érdemes lenne bepróbálkoznom? Ha egyszer kellettem neki, akkor csak nem felejthetett el, talán ha próbálkoznék be tudnám fűzni újra, vagy esélytelen?Nem tudom mit csináljak, tanácstalan vagyok akikkel beszéltem nagyon megosztó véleményeket mondtak("Próbálközz, van esélyed" vagy "le kéne köpni az ilyen "nőt").Én nagyon szerelmes vagyok, és nagyon padlón vagyok azóta mióta otthagyott, mindenki látja rajtam, szóvá teszik.



2016. máj. 1. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
A barátjával nem tudom mennyire komoly a kapcsolata, szerintem a pasinak csak szexre kell, hisz egy felnőtt ember, néha eljön hozzá vagy elviszi ide oda és ennyi.Érdemes lenne próbálkozni, beszélni vele, találkozni vele, vagy várjak míg szakítanak?(kitudja mikor :S) Úgy tűnt míg velem volt, hogy nem megjátszotta az egészet, attól komplikáltabb volt, úgy tűnt tényleg érez valamit, úgy is viselkedett, együtt jártunk pár helyre, már elmondta mindenkinek hogy kidobta a pasiját és velem van, erre még is vissza ment hozzá, szerintem csak elbizonytalanodott volt, nem tudta mit kéne csinálni ilyen helyzetbe, nem mondom feltétlen hogy r ibanc
2016. máj. 1. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Próba szerencse. Vesztenivalód nincs.
2016. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen ezt mondták többen hogy vesztenivalóm nincs, annyitól tartok inkább, hogy az iskolában esetleg kiröhögnének miatta vagy nem beszéle velem többé, mert attól független hogy dobott, minden nap beszélünk suliba, flörtölgetek úgy lazán, meg nevetgélünk jóba vagyunk.De szerintem rá fogok próbálni, köszi a bíztatást! :D
2016. máj. 1. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azert tudom hogy a szerelem teljesen meghulyit de bolond vagy ha egy ilyen csajt visszafogadsz.. egyszer eljatszotta tobbszor is megteszi.. tapasztalatbol mondom...
2016. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!