Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok segítsegek mit csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítsegek mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátommal most lettünk egy évesek, és nem vagyok már ebben az egészben biztos. Szerelmes vagyok, azonban ő messze él a szülei nem fogadnak el soha nem találkoztam velük, de ő folyton nálunk van és soha nem jön velem kb. sehova csak haza, de a legrosszabb, hogy volt most jópár szakításunk és ő egy hét alatt négyszer randizott az egyik legszebb de legnagyobb ellensegemmel és azóta valahogy már nekem minden elveszett pedig letiltotta nem csal meg semmi nincs, csak egyeszerűen emiatt összetörtem. Lesz még jobb vagy szakítanom kéne ha még ettől szeretem, csak magamat egyre kevésbé. (16/L és 16/F)
2017. máj. 8. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha más lányokkal randizgat az neked nem megcsalás?! Amúgy ha folyton szakítotok és rosszul érzed magad egy kapcsolatban, akkor miért maradnál benne?
2017. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!