Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval szerelmes vagyok egy srácba, legyen ő K. Szóval K az évfolyamtársam, idén jött a suliba, én már régebb óta ide járok. Nyáron volt a gólyatábor, ahová én nem mentem viszont sok osztálytársam igen, és közülük többen jóban is lettek vele. Az egyik barátnőmmel még kavart is a táborban, de aztán nem lett belőle semmi komoly. Én még nem mondtam el a barátnőmnek, hogy nekem testzik a srác, viszont kb. 2 hete együtt mentünk haza, és kiderült, hogy ő többet akar a nyári kalandnál... Nem tudom mit tehetnék, mert K-val nem nagyon beszéltem még, csak pár mondatot, a barátnőmmel viszont jóban van, és félek, hogy össze fognak jönni. Valahogy beszélgetést kéne kezdeményezzek a fiúval, és megismerkedni vele,csakhát ott van a zavaró tényezőként a barátnőm is...Teljesen meg vagyok lőve. Ti mit tennétek a helyemben? Vagy hogyan kezdenétek el vele beszélgetni? Nagyon fura, mert K soha nem néz senkire, de úgy tényleg néha úgy megy el a folyosón, hogy nem is köszön... Egyrészt jó, mert azt jelenti, hogy a barátnőm nem érdekli annyira, viszont ez alapján én sem... Szóval valami tipp???

16/L



2017. márc. 17. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyen benned egy kis gerinc és ne mássz rá a barátnőd kiszemeltjére például. Ha magától nem kezdeményezett feléd a srác, viszont a barátnőddel már sokkal többre jutottak, akkor elég egyenesen kikövetkeztethető, hogy nem érdeklődik irántad. Jó, megértem, hogy kellemetlen helyzet, de nem árt megtanulni, hogy nem mindig az van amit szeretne az ember és emellett megőrizheti az emberségét is.
2017. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy bele szerelmes hogy szinte nem is beszeltetek még? :D
2017. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!