Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben, hogy ne legyen hülye?

Figyelt kérdés

A barátnőm 14 éves. Régen járt egy 24 éves gyerekkel, és lefeküdt vele. Tájékoztattam arról, hogy kihasználta, hisz több azonos korú lánnyal feküdt le a kapcsolatuk ideje alatt. Most velem van 7 és fél hónapja, de a hatodik hónaptól kezdve nagyon fura volt napról napra. Most jöttem rá, hogy újra tartja a kapcsolatot azzal a gyerekkel. Mondta nekem, hogy a szíve két fele húz és a szabadságot akarja választani, de ha lehetne, akkor engem. Igen, én elhittem, de megláttam hogy tervezgetik a kapcsolatukat. Egy faluban laknak és állandóan bújkálniuk kell este, hogy tudjanak találkozni. Egy kamu fb-n letiltotta a szüleit és engem, és csak azzal a gyerekkel beszél. Hazudott nekem, hogy nem tartja vele a kapcsolatot, de mai nap reggelig is beszélnek. (Hozzáfértem a fiókjához.) Amikor azt mondja, hogy rosszul van és nincs kedve írni, kiderült, hogy vele beszél.

Mit tudnék tenni, hogy ne kövesse el megint azt a hibát? Mit tegyek, hogy megszakítsák a kapcsolatot? Múltkor is megállítottam volna azt a gyereket beszélni, de mosolyogva elhajtott gyors és a barátnőm lefogott.

Nem is azért akarom, hogy megszakítsa a kapcsolatot vele, mert nekem jobb lenne, hanem úgy érzem hogy megmenteném egy hatalmas hibától... főleg hogy óvszer nélkül csinálja az a gyerek, és már jópár 13-14 éves lányt teherbe ejtett.



2017. máj. 8. 12:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Fordulhatnék rendőrséghez?
2017. máj. 8. 12:58
 2/7 Csucsu007 ***** válasza:
100%
Hagyd a lányt, hadd döntse romba az életét
2017. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleinek. De látatlanban megmondom, hogy tesznek rá magasról. Igazából akármit csinálsz, meg fog utálni, mert beleszólsz az életébe. Segíteni csak annak lehet, aki akarja.
2017. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De lehet rendőrségre fordulni, segítenének?
2017. máj. 8. 14:54
 5/7 anonim válasza:
14 évesen még nem képes a saját sorsáról dönteni. Érzelmileg súlyosan befolyásolva van, én mindenképpen lépnék a helyedben. Nem tudom, te hány éves vagy, 15-16? Egy 24 éves esetében ez simán büntetendő kategória, mert a korkülönbséget is nézi a bíróság. Ha bemész a rendőrségre, hogy bűncselekményről van tudomásod, segíteni fognak, hogy mit hogyan csinálj tovább. Bár túl sokat ne várj a magyar jogrendszertől.
2017. máj. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha egy 19 évessel csinálja ugyanezt, akkor rá milyen következményei lehetnek? Vagy egy 20 évessel?

Tegnap este vettem észre, hogy a kamu facebookjába bejelentkezve maradt a gépemen, és kihasználtam a lehetőséget. Kiderítettem hogy decemberben is lefeküdt vele elméletileg, meg még mindig erősen ráakarja venni a szexre a barátnőmet.


Idézek: "Na ne mondd ezt, hogy nincs kedved. Elszomorítasz. Gyere jó lesz minden, mint régen. Kérleek."


Ezesetben tennének valamit?

2017. máj. 30. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a lányt.
2017. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!