Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet még valami ebből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Kristóf György kérdése:

Lehet még valami ebből?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel már nyolc honapja együtt vagyunk. Jol éreztük egymással üagunkat, most viszont közbe jöttek neki is dolgok. Példáiul beteg volt is volt ez alatt az idö alatt (persze nem csak abbol ártt ki) és akár mikor hivtam mi dig azt mondta hogy nem sok mindent csinált egész nap és köztük engem sem keresett, és nem értettem hogy miért. És hirtelen ugy éreztem, hogy minden más fontosabb mint én. Ezért meg probáltam magam kicsit fontosabbnak érezni ezért irogattam, hivogattam csak hogy beszélhessek vele és most olyan érzésem van, hogy ezzel meg fojtottam. Nos most ott vagyunk, hogy még kevésbé beszélünk, holna találkozunk személyesen és meg kéne beszéljük. Viszont meg kért arra, hogy addig ne hivjam ne irjak, kb semmi.

Szerintetek mit lehet még tenni ilyen esetben? Nagyon szeretem és nem akarom el vesziteni.



2017. máj. 9. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hívd, ne írj neki, várd meg a holnapot és mond el neki hogy érzel most, pl hogy nem akarod elveszíteni.
2017. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És jelen esetben tényleg ez a legtöbb amit tehetek? :/
2017. máj. 9. 11:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mert utálom magam tehetetlennek érezni
2017. máj. 9. 11:26
 4/5 anonim válasza:
Igen ez. Sajnos ez ilyen, ha azt kérte ne hívd/írj neki és írsz az rosszabb. :) Várd meg a holnapot.
2017. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj neki teret,senki sem szereti ha megfolytják ês a leírtak alapján te pont ezt tetted.Ha talákoztok ne rohand le egyből ezzel és ne vond már az elején kérdőre.A beszélgetés közben utálja arra amit szeretnél megtudni.
2017. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!