Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebből még lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályba akibe szerelmes vagyok és ő is belém. Ő egyszer bevallotta ezt. Én meg amikor rákérdezett igent mondtam, meg látszik rajtam hogy tetszik nekem. Mivel egymás mellet ülünk ezért néha órán bököd meg simogat. Meg azt mondta hogy szexi vagyok meg jók az idomaim meg bókol. Már többszőr mondta hogy a csaja vagyok. De nem hívott el még sehova. És nem beszéltük meg hogy járunk és suliba kívűl nem találkozunk. Hetedikesek vagyunk és jövőre ballagunk. És nem bírom elviselni a gondolatot hogy utána nem láthatom. Addig még lehet ebből valami?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. márc. 23. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el valahova te, mondjuk sétálni, és beszéljétek meg a kapcsolatotokat:)

Sok sikert!

2017. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha sulin kívül nem mutat érdeklődést az irányodba, az nem szerelem. Mikor meg suliba mondogatja hogy a csaja vagy, csak menőzik a többi srác előtt. plusz 13 évesen egy fiú se mondjon olyat hogy szexi meg jó idomok. jesszusom. a szexhez még abszolút fiatalok vagytok. én 10.es voltam amikor a tanév végén elvesztettem a szüzességem. korai volt még nekem is. nem csak humbug hogy, tényleg nem mindegy kivel történik meg. Szóval csak légy résen, és hidd el, a szerelem még pár évvel odébb van :D várd ki, de addig is tapasztalj. (nem feltétlen testileg)

21/L

2017. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 oké megpróbálom köszi #2 persze még nem akarunkk szexelni még fiatalok vagyunk hozzá egyébként szerintem látszik rajta hogy szeret de figyelek hogy tényleg komolyan gondolja-e
2017. márc. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!