Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet ebből még rendes szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még rendes szerelem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal 4 és fél hónapja vagyunk együtt ám tegyük hozzá hogy távkapcsolat 200 km az egész úgy kezdődött ,hogy régen mondott valamit egyik fiú barátomnak aztán már nem bíztam benne sok volt a vitánk.De megbocsájtottam neki és minden rendbe lett szünetben is voltam vele stb.

Viszont valamelyik este megkérdeztem tőle elmehetek -e barátnőmmel bulizni azt mondta igen.Másnap már megváltozott a véleménye azt mondta inkább ne de barátnőmnek meg már megmondtam és amilyen h*lye voltam elmentem. Most meg nem bízik bennem és megakar halni.Hiába mondom neki hogy szeretem azt mondja már nem hisz nekem! Ezt most én rontottam el vagy mi?Lesz még ebből valaha normális kapcsolat valaha:(?


2017. febr. 6. 11:19
 1/2 anonim válasza:
Szerintem lehet😘
2017. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha abbahagyja a fiúcska a hisztit.
2017. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!