Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan bolondítsam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bolondítsam meg?

Figyelt kérdés
Tehát a történet : 17 vagyok lány van egy fiú (17) beszélgetek vele facen és tavaly találkoztunk de más dolog miatt. itt jön a képbe még egy lány... méghozzá volt barátnője .. azt mondta ez a fiú nekem ,hogy mostmár nem járnak de barátság extrákkal azért még megy ( gondolom azért mert a csaj egy büdös k.)és félek h ez a fiú akivel fantasztikusan elbeszélgetek csak egy barátot lát bennem. Ezért kérek segítséget ,hogy juttassam el a tudatáig ,hogy bejön ?

2017. máj. 12. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Tisztán és érthetően. Azért nem hinném hogy annyira normális lenne a fiú ha a volt barátnőjével "(barátság extrákkal)" kapcsolatba van és csak a szexért vannak ami elég nehezen hihető mert ha valaki szakít az szakít utána nem kívánja a másikat szóval ez nekem nagyon gyanús de te ismered te tudod lehet van olyan oldala amit nem ismersz mindenesetre erre nagyon figyelj oda mert hat tényleg ez megy akkor nem lehet nagy IQ-ja a srácnak akármennyire is azt mutatja.(normális ember nem csinál ilyet mivel semmi értelme nincs.) 19/F
2017. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék hogyha esetleg többet lát benned mint barát akkor nem járogatna közben kúrogatni az exét.
2017. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jah én is így fogtam fel de elméletileg csak csókolóztak. Am . az a baj hogy lehet hogy azert mondta el mert neki mind1 h mit hiszek . marmint ugy gondol ram mint egy baratra. mikor megmondtam h ez rosszul esett neki nem igazán esett le miért . nem akarom kimondani az érzéseimet azokból csak a baj van..
2017. máj. 12. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen fiúnak ne is mond ki. Tényleg nem fikázásból mondom ezt neked de nem lehet sok esze amit még plusz leírtál róla akármennyire jó vele beszélgetni. Egy normális,érett gondolkodású fiú ilyet nem csinál se az exével se egy lánybarátjával.
2017. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
huu hát köszönöm a véleményt majd meglátjuk mi lesz de az tuti h ami utoljára volt írva azt megmondom a szemébe h nem normális........
2017. máj. 12. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:

"( gondolom azért mert a csaj egy büdös k.)"

Lehet,hogy a csaj egy büdös k., de a srác, aki egy büdös k.-val van, az normális? Nem.

Tehát ha gondolod, szivesen adok tippeket, hogyan alacsonyítsd le magadat ehhez a sráchoz. Mert most erre készülsz.

2017. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valóban amúgy, ilyet egy érett fiú nem csinál, nagyon nagy crushod? vagy annyi nem tetszik? mert akkor szerintem jobb, ha másfele nézel, ilyennel nem kezdenék.


Ha mégis az, az őszinteség a legjobb, bár abba belekerülhet a barátságotok, csak akkor szabad elmondani egy barátnak, hogy tetszik, ha nem bánod, ha azután kínos lesz a dolog. Mert az lesz.

2017. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!