Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti összejönnétek egy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy nem annyira szép lánnyal?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha még egy barátnőd se volt, de vágysz egy párkapcsolatra. És mivel te se tartozol a jóképűekhez, úgymond vele kell beérned, aki nem a legjobb csaj, de biztos, hogy összejönne veled.
2017. máj. 20. 16:21
 1/9 anonim válasza:
100%
Ez jó kérdés. Nem is van ismerősöm kedbelem, de nagyon jól tudom, hogy nem működneva biológia a részemről. Akkor most minek kockáztassak egy jó barátságot. Nem azt mondom, hogy csak a küllem számit, de egy nő azért minimálisan adhatna magára.
2017. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nem minden a külső.

Ha kedveled és jól kijöttök,akkor természetesen igen.

Viszont ha csak azért akarsz vele lenni,hogy ne legyél szingli,akkor szerintem egyikőtök se fecsérelje egymásra az idejét.

Hidd el nem vagy még elkésve vele,jönni fog egy olyn lány aki majd úgy megfog,hogy ki se kell írnod a gyakorira :) Addig pedig szerintem ne erőltesd.

2017. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírt helyzetben igen összejönnék.
2017. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a női oldalról hülyeség össze jönnie..ki akarná hogy olyannal legyen együtt aki csak azért van vele mert nem kaphat jobbat. Amint találna jobbat az le is lépne.
2017. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szépség relatív, így nem fogok összejönni olyannal aki nem tetszik nekem kívül belül :o
2017. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahj istenem legjobb csaj.. Hihetetlen hogy már csak a külső számít a mai világban..

Amúgy a belsőt kéne nézni elsősorban és akkor dőlne el minden:)

2017. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első kapcsolatom ilyen volt. Kép alapján nem igazán tetszett a lány, és eleinte élőben sem tetszett annyira. Később ez változott.
2017. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon egyénfüggő. Nekem pl sok olyan lány arcra tetszik aki a többségnek nem, nálam sokkal fontosabb az alkat(ne legyen elhízott). Szóval igen, lehet róla szó bizonyos esetekben.
2017. jún. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem elsőnek az arca ha megtetszik akkor utána a személyiségét kell megnéznem, ha ez a kettő bingó akkor simán összejönnék vele. De van mikor egy kevésbé szép lánynak is bejönnek az arcvonásai és mikor haveromnak mondom, hogy ő jó csaj szép az arca csak kiröhög. De hát ez van. :D
2017. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!