Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mi erről a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi erről a véleményetek? Nem tudom mitévő legyek (Lent) (Nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Vidéki srác vagyok,felkerültem egyetemre,kollégiumba,már a gólyacsoportban nyár közepén elkezdtem beszélgetni 1 lánnyal,és minden úgy volt ahogy lennie kellett,nagyon egymásra találtunk,nem tudtuk letenni a telefont,0-24-ben beszéltünk,2x találkoztunk nyáron,és menthetetlenül egymásba estünk. Gólyatábor első estéjén összejöttünk,és azóta nyilvánvalóan megváltozott 1-2 dolog. Becsöppentünk a suliba,gyakorlatilag nem ismertük egymást,de hirtelen minden óránk közös volt,minden szabad percet együtt töltöttünk,álomszerű volt. Aztán kiderült,hogy a lánynak volt 1 másfél éves kapcsolata,aminek 3 héttel azelőtt lett vége,hogy mi elkezdtünk beszélgetni. Nagyon rossz volt,buta,suttyó volt a fiú,lepukkant alkesz szülőkkel. Szánalomból volt vele együtt sokáig,és nem akarta kitenni. Viszont 3 hónap után kiderült,hogy nem teljesen zárta le. Nem törölte ki a közös képeket,néhány cucca még nála volt,facen is látta mindig,de mindig nem beszéltek,viszont mindig eszébe jutott. Elmondtam neki,hogy dobálja ki,azt mondta jó,ha lesz ideje megteszi. Hamar szembesültem vele,hogy maximalista a lány,minden zh 90% fölé,minden vizsgát ötösre,és mellé 12 órában munka,mert otthon nem adnak neki 1 ft-ot sem. Emiatt keveset találkoztunk,ha felajánlottam vmi programot,vagy pénze,vagy ideje,vagy kedve nem volt. Aztán persze szóvá tette,hogy soha nem viszem el sehova. Feltűnt,hogy alig írt,kicsit bunkó volt,egyre kevesebbet hívott át. Majd elmondta,hogy már nem szerelmes belém,és tegyek érte,hogy újra olyan legyen mint régen... Aztán elmondta,hogy ő már nem hisz abban,hogy ez újra tökéletes lehet... Ez ment hetekig,konkrétan szt. rám,én pedig meguntam és szakítottam. Észrevettem,hogy a szakítás napján bekövette,bejelölte az exét. Nem is foglalkoztam vele egyáltalán. Majd találkoztunk,hogy visszacseréljük a holmijainkat,lakáskulcs,stb. És sírt mint az állat,hogy tőlem jobbat nem talál,meg neki nem kell más. Abban maradtunk,hogy később beszélünk még a dologról. 3 héttel rá kibékültünk és összejöttünk,viszont elmondta,hogy történt azóta 1 csók az exével, amit azonnal megbánt,és kizárta abszolút mindenhonnan végleg. Nagyon nehezen,de végül megbocsátottam neki. Elmondta h a szülei is annyira szeretnek,hogy kb most hozzám adnák,ha tehetnék. Aztán pár nap és megint furcsa lett. Mindenért sír,semmi sem jó neki,mindenkivel összeveszett,nagyon mély depresszióba esett,és nem tudja mit akar.


Őrült a csaj! Szerintetek mit kéne tennem?

Szeretem,de ez a kapcsolat már réges régen halott azt hiszem. Viszont most nem akarom kidobni,mert nagyon maga alatt van,és félek,hogy még mélyebbre süllyed.


19F 19L


2017. jan. 18. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem bírom😂

Égesd a nagymamádat ezekkel te

2017. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez a lány borzasztóan önző. Mi az, hogy nincs kedve találkozni??? Te jól csináltad a dolgokat, ő meg kb. szart az érzéseidre. Menjen a francba csaj, depresszió ide vagy oda (megjegyzem én is voltam már az) ne.ráncigáljon már téged kénye-kedve szerint. Fúúú... ez a csaj. Most kiakadtam egy kicsit.

Egyébként.becsülni való a tanuláshoz és a munkához való hozzáállása, én is ilyen egyetemista szeretnék lenni.

2017. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem őrült csak lehet hogy mindketten tetszetek neki, kérdezz rá.
2017. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Najó nem gunyból

De a csaj tényleg őrült, szerintem hanyagold ha belatható időn belül nem tír észhez

2017. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagytok már mindketten annyi idősök, hogy érett ember módjára megbeszéljétek a problémátokat. Ne facebookon és hasonló felületeken, hanem személyesen. Beszéljétek meg, amikor mindketten ráértek, van időtök, üljetek le és nyugodt körülmények között beszéljétek meg a gondjaitokat.
2017. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem facebookon szoktunk,eddig mindent személyesen beszéltünk. De ott mondja ezeket,hogy nem tudja, mi legyen,és nagyon depressziós.
2017. jan. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!