Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, lányok! Mi lehet velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
A helyzet az h itt allok 17 evesen eletemben nem volt fium, es soha nem is hallottam senkitol h terszenek neki. A barataim azt mondjak h jo tarsasag vagyok (bar nem hiszem el) szoktam hulyulni viccelodni, szeretek sportolni, meg az neha előbújik a lirai enem es akkor filozofalgatok , 165cm vagyok 54kg kozep hosszu sötétbarna/fejetes haj. Allitolag az ilyenek vejonnek a fiuknak, de akkor mert nen lep felem valaki olyan aki komolyan gondolja es nem akar kihasználni?

2017. máj. 23. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy olyan emberek vannak körülötted kik félnek kezdeményezni. Póbálj szerintem, több fiúval beszélgetni, facebookon vagy suliba megszólítod valami jó kis szöveggel. Ha van olyan fiú ki neked tetszik akkor próbálj beszélni vele. Vagy menny el valamit sportolni és ott ha vannak fiúk tudsz velük többet beszélni, mert lesz valami közös hobbitok.
2017. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tényleg bejönnek azok a lányok, akik jó fejek és lehet velük poénkodni, mert én is ilyen vagyok. A sport szeretete is ilyen. Imádok filozofálgatni, egyre inkább.

Ennyi alapján én is azt mondom, hogy nincs veled semmi baj.

Lehet a külsőd nem kelti fel a fiúk érdeklődését, mert nincsenek a belső tulajdonságaid a homlokodra írva. Ez nem azt jelenti,hogy csúnya vagy, csak egyszerűen nem voltál még annyira az esete valakinek,hogy oda menjen vagy oda merjen menni hozzád.

Esetleg pont az ellentéte? Ha külsőre nagyon szép vagy, akkor általában ilyenkor se nagyon kezdeményeznek a fiúk, mert nem mernek.

ELképzelhető, hogy tetszel valakinek, csak nem adja tudtodra.


Mellesleg, milyen az a fejetes haj? :D

2017. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:

Én meg pont nem javaslom, hogy kezdj el görcsösen fiúzni. Egyrészt a görcsösség semmire nem jó, másrészt meg.....mondjuk személyes vélemény, de nekem nem jönnek be a kezdeményezős lányok. Nem is az ő dolguk. Szeretem,ha egy lány visszafogottabb és nem "dobja be magát", de ha kell, vevő legyen az ismerkedési szándékot viszonozni.

Nekem az jutna eszembe, hogy ez a lány már X fiúhoz odament, és én csak egy vagyok a sok közül.

2017. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom nem igazan preferálom a ,,bevallalos"lanyokat, probalok tavol allni toluk. Es epp ezaz, azt szertnem h felem kezdemenyezzenek, de nem csak bulikba felholt 20+os fiuk meg facen mert igy konnyu, hanem elobe es olyanok akiknek nem csak egy bokor tura lennek hanem tartanak valamire. A fejetes helyett feketéset akartam irni:Dd
2017. máj. 23. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia, lehet félnek lépni feléd, félnek a visszautasítástól, 16 éves srác vagyok vidéken, ha van kedved beszélgetni írj :)

Ui:az életben biztos lesz valaki aki szeret és elfogad

2017. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat nekem se volt még senkim. Lehet nem is lesz. :D
2017. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*16F
2017. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

17 évesen ez még nem olyan tragédia. Nekem 21 évesen lett először kapcsolatom. Sajnos gyakran nagyon nehezen veszik észre azokat a lányokat, akik igazán megérdemelnének egy jó kapcsolatot, mert többnyire ezek a lányok eléggé háttérbe húzódnak. Hiába bombázó valaki, ha nincs olyan erős kisugárzása. Azt pedig az önbizalmon keresztül lehet elérni.


Én azt tudom javasolni, hogy hagyd a fiúzást. Kezdj bele valamibe, ami örömet okoz, vagy jó vagy benne, és azt csináld. Keresd a kisebb-nagyobb sikereket, mert ezek adnak önbizalmat :)


25/F

2017. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Amit szerintem fontos megérteni, hogy a probléma nem veled van, hanem te vagy az akinek van egy problémája.


Ez olyasmi ami nem fog magától megoldódni, és amit a környezeted sem fog megoldani helyetted. Neked szükséged lenne egy fiúra (már ha jól értem), de a környezetedben lévő fiúknak nincs szüksége társra, ami manapság már nem egy új dolog. Senki értelmes nem lépett oda hozzád, és vissza félé értve, te sem léptél oda hozzá senki értelmeshez. És (gondolom) akkor nincs is olyan a környezetedben aki igazán tetszene. Ami nagyjából mindenki másra is igaz. És erre azt a megoldást javaslod, hogy jelenlen meg neked egy a kritériumoknak megfelelő férfi egyed. Hogy? Honnan?

Azt hiszem nem kell kifejtenem, hogy ez így miért nem működik.


Szerintem ne arra koncentrálj, hogy valakinek "meg tetsszél" ha fogalmazhatok, ilyen borzalmasan, hanem hogy legyen valaki, akárki aki neked megfelel és onnantól kezdve már van egy irány amerre haladni lehet. És lesz egy olyan felvetés amit már meg lehet oldani. Hogy ennek mi lesz a vége arról fogalmam sincs, és nem mondom, hogy teljes erővel nyomulj rá valakire, mert az megint egy rossz véglet, és ugyanúgy semmi jóra nem vezet. De valamerre azért csak el kéne indulni.

2017. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!