Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi a (z ideális)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a (z ideális) sorrend?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezeknek milyen sorrendben kéne kövessék egymás ? Nálatok hogy történt.?


-első randi

-5. Randi

-első csók

-első szex

-első petting

-első együttalvás

-bemutatás a szülőknek

-először kimondani h: "szeretlek"

-bemutatni a barátoknak


(Az én listámban semmilyen rendszer nincs csak véletlenszerűen sorba rendeztem az adatokat.)


Ui.: ha van vmi fontos mérföldkő amit szerintetek kihagytam, szívesen látom azt is a listában



2017. máj. 27. 22:14
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

Első randi

Második randi +csók

Nanaaaaaa várjunk egy picit :/ :\


Szóval szerintem a kor is számít :/ nem mindegy hogy 15 éves a lány, vagy 35.. [sajátos velemeny]

2017. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
65%

Pàr dologgal kiegészíteném..


Első randi

Sokadik randi

Első csók (mondjuk ez ne legyen tervezett)

Első együtt alvás - ebből következik az első petting ( ha már komolyabbra fordultak a dolgok )

Aztán az első szex

Párkapcsolat = szeretlek

Barátoknak bemutatás

Idővel szülőknek.


L

2017. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
49%
#13: persze,hogy első együtt alvásnál petting,nehogy előtte megismerjétek egymást (erre nem elég néhány randi). Te gondolom az a lány vagy,aki néhány hét után oda adja magát. 14-16 évesen ez a divat,gondolom ebbe a korba tartozol
2017. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
#14 az első eggyüttalvásnál úgysem birnák ki de hogy miért rakjátok a legvégére a szülöknek való bemutatást...és előszőr szex aztán ott alvás, nem? Hol éltek ti :D
2017. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
67%
#15: Én és volt bnőm kibírtuk pedig benne voltunk a korban. Szó sem volt "kibírásról",nekünk ez tök természetes volt. Emberek vagyunk, tudunk gondolkodni. A kutyák akár az út közepén is csinálják ha úgy erzik, mert ösztönösen cselekednek,de mi emberek vagyunk.
2017. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
96%

En most egy sajat tortenetben szemleltetem a sorrendet ami szerintem idealis de szerintem vannak olyanok amiket nem veszes felcserelni (es most nem ugy ertem hogy a szex mehet elore persze xd).

Baratommal ugy volt hogy mikor elhivott elso randira rogton letisztazta h o szeret engem es komolyan gondolja.

Aztan az otodik-hatodik randin elcsattant az elso csok.

Mivel en nem vagyok joban szuleimmel nem mutattam be (nem peldaerteku) de o bemutatott es nagyon kedvesek a szulei.

Aztan naluk aludtam 3 napra. Volt petting rendesen. Es nyaron lefekudtunk.

Bocs ha tul szemelyes de szerintem hasznos es remelem segitettem. 😄

2017. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
94%
*ja es a barataink rogton tudtak rolunk
2017. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
0%

#17: Szóval az az ideális,hogy 6 randi után nem sokkal már együtt aludtok és már akkora a bizalom,hogy már "nyalakodni" tök természetes és itt az ideje.

Imádom,mikor egy lány felnőtteset játszik,de ez a tini kategória.

2017. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
41%

1. Elsö randi és elsö együttalvás

2. Csok és petting

3. Szeretlek és elsö szex

4. Ötödik randi

5. Apának bemutatás

6. Olyan barátaim, akiknek bemutathatnám, rég nincsenek

2017. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
93%

19-es vagyok, de mi idősebbek vagyunk már :)


Tiniként randi, meg még jopár, csok, petting, aztán majd szex és beüutatás volt a sorrend.

2017. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!