Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én hogyan reagáljak ezekre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hogyan reagáljak ezekre a dolgokra?

Figyelt kérdés

A lány nagyon-nagyon nehéz eset, és nagyon megvannak kavarodva a dolgok rab nem tudom meddig húzódnak.


Tehát eddig sok barátnőm volt, de egyik sem volt szűz csak ő...viszont nekem ez az egész olyan mint egy idő utazás is egyben.

Nem mondom, hogy jó mert szar az egész igazából...


Tehát ha össze jövünk nem sokáig vagyunk együtt mert én már akarom a szexet ő meg fel tőle, továbbá komolyabb dolgok is vannak amik miatt probléma van...nem azt mondja amit érez (annak ellenére, hogy tudom mit).


Ezekből botrányos veszekedések,szakítások is voltak. Amikor így szét megyünk ő bedepizik, és hat én is. Ha én dobom ki vissza akar jönni, ha ő engem akkor is...szóval totál nem tudja mivan. Soha nem lehet megbeszélni normálisan vele semmit mindig csak azt mondja amit KELL nem azt amit érez, tehát mindig szakítás a vége a dolgoznak. Őszintén szólva nem igazán érzem hogy lenne e értelme tovább foglalkoznom vele...viszont hiányzik, és minden szart amit eddig csináltam ő tudta nekem eddig elnenzi megbocsátani plusz a ragaszkodása is hiányzik.


Viszont nem akarok utána futni már nem akarom keresni többet, nem látom értelmet meg akkor sem, ha vele akarok lenni és meg akkor sem ha szeretem neki kene többet tennie. Eddig csak azért néztem el neki a dolgokat ennyire mert szűz.


Viszont nem tudom mi legyen, meddig húzódhat ez az egész ?? Már 3 hónapja megy ez a dolog és ha tulajdonképpen már szakítottunk szóban akkor sincs lezárva a dolog...van ennek az egésznek értelme ?? Nagyon jól meglehetnenk ha nem lenne ilyen hülyén amúgy.


2017. máj. 30. 17:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam bocs a helyesírási hibák miatt.
2017. máj. 30. 18:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keressed meg es mond el h mit erzel. Azt h ugy erzed h nem oszinte veled es nem azt mondja amit erez. Adj neki meg 1 honapot h eldontse h mit akar mert ez igy mindkettotoknek baromi rossz foleg neked h emellett meg szereted. Es ha igazan szereted akkor meg varnod kell a szexig ameddig nem all keszen ra. Hany evesek vagytok??
2017. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19 mind a ketten viszont nem akarom keresni mert ilyen esetekben mindig ez szokott lenni, hogy én keresem...egy kicsit többet varok az egésztol
2017. jún. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!