Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak ezekre a dolgokra? Hogy vissza vágjak neki hogy engem nem érdekel? Mert sztem azért csinálja mert látja hogy idegesit.

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt a barátommal,és mikor átmegyek hozzá az unokabátya mindig szívja a véremet hogy mondja a barátomnak hogy "jaaj megyünk a diszkóba és szedünk fel jó csajokat" meg ilyenek,direkt engem idegesit.
2009. okt. 15. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa, hogy a barátod nélküled megy el a diszkóba. Egyébként az ilyen megjegyzésekre a barátod hogyan reagál? Attól is sok függ.
2009. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
anyit mond hogy de hülye vagy azt kész.
2009. okt. 15. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

mosolyogj rájuk, és mond nekik, oké, az jó buli, amíg ők csajoznak te felszedsz egy jó pasit:-))))

Ez komoly, nééézni fognak, mint szamár az istállóban:)

2009. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kerd vissza mikor indulunk,en is egyek es te allod az estet.ezen mindig meglepodnek,nekem a ferjem haverjai szoktak ezt mondani
2009. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts hurkát a vastagbeléből, szakítsd fel horgonnyal az orrlyukait, az agyából csinálj lámpabúrát vagy csak szimplán mutass be neki egy derék "Kapdbe"-t. :D Szerintem féltékeny. Vagy fogadd meg az előzők tanácsát, vagy ne is ügyelj rá, egyáltalán, ha a pároddal kettesben akarsz lenni, ő mit keres ott?
2009. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!