Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan reagáljak ilyen helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a bajom,hogy társkeresésnél fèltékeny pasik jelennek meg amit nagyon unok. Pl.hétvegén egy lánnyal számot cseréltem egy szülinapi bulin, másnap hívtam és barátja vette fel a telefont és egyből üvőltött, hogy ne hívogassam a barátnőjét. Próbáltam normálisan tisztázni a dolgot, elmagyarázni, hogy én ezt nem tudtam, hogy de csak ordibált tovább. Á másik amikor randiztam egy lánnyal, nem volt meg a kémia de azért jót beszélgettünk. Az exe megtudta valahonnan és elkezdett fenyegetni facebookon hogy szálljak le róla. Itt már elegem lett, olyan miatt fenyegetőzött ami már tárgytalan volt.És még sok hasonló eset megtörtént. Mit tegyek ilyenkor?

17/F


2017. ápr. 10. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ilyen esetek elveszik a kedvemet az ismerkedéstől ez a legnagyobb baj.
2017. ápr. 10. 20:41
 2/4 October15 ***** válasza:
100%

Példának okáért jelentsd fel aki megfenyegetett. A többi ordibáló suttyóra meg tegyél nagy ívben, rakd rá a telefont, esetleg még ráküldhetsz egy olyat, hogy "khm.. nem én adtam meg magamnak a számomat nem biztos, hogy az én készülékemben van a hiba, szerinted hány telefon érkezik bnődhöz amit nem te veszel fel?:)"


25F

2017. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a te hibád.. a csaj nyilvánvalóan szereti hülyíteni a fiúkat, nem is értem az ilyen emberek miért húzzák a fiúk agyát és adják meg nekik a telefonszámukat amikor van barátjuk.Azt még a csávó áll neki kiabálbi amikor a csaj hibája is...Ügyesen mellé nyúltál eddig a lány választásba de biztos találsz majd egy normálisat is.Lehet a típus valasztásoddal vannak gondok:) Sok lány szaladgál még az utcán úgyhogy ne aggódj, azokat meg szard le vastagon úgyhogy mindent bele.A fiúkat akik meg dirigálnak csak enged el, "amelyik kutya ugat az nem harap".
2017. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. ápr. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!