Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem hogy jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy jó legyen? többi lent

Figyelt kérdés

A barátommal hétfőn találkozunk de vasárnap egy igen rázós bulira akar el menni.(ez azért baj mert távol lakunk egymástól és így is ritkán találkozunk). Félek,hogy esetleg rá nyomulnak a csajok,bár azt mondta emiatt ne aggódjak.Nem vagyok nagyon féltékeny típus,de ami az enyém az az enyém :D (és persze nagyon fáradt is lesz)

Időseb is egy picit mint én és valószínűleg inni is fog(mondta). Egyszerűen nem akarom,hogy pont akkor menyen de azt meg nem fogom mondani hogy nem mehetsz.

Szóval LÁNYOK/FIÚK akinek van ötlete az nyugodtan írjon:3 előre is köszönöm!



#párkapcsolat #mit kéne csinálnom
2017. ápr. 29. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

"Egy kapcsolat alapja a bizalom."


-napi közhely


De komolyan :D erre nincs mit mondani.


Max hívd át dugni ha ennyire nem akarod, hogy ott legyen azon a bulin....

2017. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ezen, ha rendes srác, nem fog semmi se történni azon a bulin. :)
2017. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úristen itt nem arról van szó hogy nem bízom meg benne.
2017. ápr. 29. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem esetleg finoman utálhatnál rá,hogy nem igen örülsz neki,de semmiképp ne legyen tiltás jellegű.Elmondhatod róla a véleményedet és azt is,hogy attól még a döntés rajta áll.És,hogy te elfogadod azt ahogyan dönt.
2017. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor miről van szó? :D
2017. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!