Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, fiúk! Surgosen lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Surgosen lenne tanácsra szukségem. Most akkor mégis mit akar? Ti nektek is csinált ilyet a párotok? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

jóformán kijelentette, hogy vasárnap mennek a szuleivel xy helyre. majd mazt mondta "eljohetnél te is, anya is orulne. " csakhogy utána kaptam egy meghívást egész hétvégére,apummal mennék, de mondtam is neki, hogy nincs kedvem menni, és nem is megyek, erre meg megkérdezte: miért nem? elmehetnél, hogy ne unatkozz a hétvégén. ezt ugy mondta, mintha egy oraja nem is hivott volna, hogy menjek veluk. megkérdezni konkrétan meg szerintem kicsit tolakodás lenne, hogy: azt mondtad mentek, most akkor én is megyek veletek, vagy nem? szerintem tolakodásnak venné, de másképp hogy deríthetném ki? és amugy nem ez az elso eset.

16/l o 18/f


2017. jún. 1. 18:44
 1/3 anonim válasza:
talán utalj arra, hogy nem akard lemondani azt amire ő hívott meg
2017. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a barátnőd elhívott, majd apud is, elmondtad a barátnődnek és hozzátetted, hogy nincs kedved menni majd ő azt mondta, hogy menj apuddal, legalább nem unatkozol. Hát ha jól értelmeztem akkor azt mondom, hogy mondd azt a lánynak, hogy szeretnél velük menni, mert szeretnél velük tölteni egy kis időt, megismerni a családját jobban stb.
2017. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
NEm kell ebbe belemániázni semmit. Én is rühellném ha a párom örökké utának loholna.
2017. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!