Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van más is, aki a közvélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki a közvélemény ellenére csak gyönyörű, jó alkatú, intelligens lánnyal jönne össze?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy olyan srác, aki olyan nagyon sármos lenne, de ennek ellenére a lányokkal szemben magasak az elvárásaim. Ez normális? Más is van így vele?

Hiába mond bárki bármit, nekem van egy szint és azt nem adom alább.


2017. jún. 2. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sárm kérdése, hogy meglásd valakiben az értéket úgy is, ha nem tökéletes, de te tudod..
2017. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy képet példának okául csatolhattál volna. Mi neked a gyönyörű ?
2017. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem szerzel tapasztalatot a "nagy ő" előtt, akkor pont ő fog elhagyni majd téged. (ha egyáltalán össze tudsz majd jönni vele) xD
2017. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal jönnék össze, aki nekem megfelel.
2017. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Jobb esetben mindenki olyannal jön össze aki a számára megfelelő.

Ezekbe beletartozik Azis amit te írtál.

2017. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden egészséges emberben vannak elvárások, nagyon elkeseredettnek kell lenni, hogy szinte akárkivel összejöjjön az ember. Nyugi, nem vagy egyedül.
2017. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, csak lányként. Van egy bizonyos szint, ami alá nem adok. Még akkor sem, ha én nem vagyok egy bombanő.
2017. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!