Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összevesztünk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátnőmmel, szerintetek lesz belőle valami baj?

Figyelt kérdés

Az egész tegnap délutáni randinkon kezdődött. A mozi után felajánlottam neki, hogy menjünk el egy közeli kávézóba, mire ő kifakadt azon, hogy miért Yardban mondtam neki a távolságot, utána pedig többször is a fejemhez vágta, hogy miért nem vagyok képes átszokni az angolszász mértékegységekről a metrikus rendszerre.

Sajnos az általános iskolát és a középiskola első évét, bár magyar közösségben, de Angilában töltöttem, és máig sem bírom megszokni ezt.

Utána egyből elrohant, és hiába írtam neki, meg hívtam többször is telefonon, nem reagált rá.

Egy éve vagyunk együtt, lehet ebből a vitából valami komoly? Nagyon szeretem! (16/F és 15/L)



2017. ápr. 18. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy ezt írom de annyira bután viselkedtek mind a ketten:DD


Ilyen hülyeségen kiakadni.

Majd megnyugszik és kibékültök.

2017. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy kamu, meg a húsvéthétfős kávézás.
2017. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha te tenyleg nem birsz leszokni errol, o meg igy felhuzza magat rajta, akkor szerintem meg is erdemlitek egymast.
2017. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1: Fiatalok vagyunk még, na. És nagyon remélem!

#2: Azért manapság nem áll meg a világ egy Húsvét miatt.

#3: Nehéz dolog, teljesen tudattalanul csinálom, de próbálom magam kijavítani.

2017. ápr. 18. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit elgondolkozni, majd rájön ő is, hogy mekkorát vétett és felkeres. Ha véletlen nem, akkor majd te keresd meg olyan 2 nap múlva.
2017. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy problémái.
2017. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dunszti02 válasza:
100%
Figyelj! menj el hozzá es beszélf meg vele. De szerintem nem lehet olyan nagy baj.
2017. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!