Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kit mennyire zavar az, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit mennyire zavar az, hogy a barátotok sokat alszik?

Figyelt kérdés

Az normális, hogy a barátom egész nap alszik? Mármint pl nálunk van eleve később kelünk (mondjuk én koránkelő vagyok Ő nagyon nem) aztán ebéd után megint lefekszik aludni, majd felkel csinálunk "valamit" utána megint elaszik 1-2 órára. Én meg közbe unatkozok. Sőt még alvás előtt este is alszik. Pl filmezünk este és közbe is elalszik. Nagyon zavaró, eleinte cuki volt de én meg rossz alvó vagyok :/ Ő meg eleve sokáig alszik és még délután is mindig pihen. Ha korán kel akkor meg egész nap durcás amíg nem pihen.

Ez mennyire normális? Kit mennyire zavar?


2017. jún. 10. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 18 éves :)
2017. jún. 10. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
LYÉZUSOM, dobd ki azonnal! Nem normális, ha az ember aludni szokott!! ÉN a helyedben hívnám a EFBIÁLYT is, mert itt nekem valami bűzlik!!!!!!!
2017. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Tehát "heti 1 hónapon át alszik" úgymond.


Én se vagyok egy nagyon aktív ember, de többségében csak akkor ha egyedül vagyok és nincs mit csinálni.

Akkor filmezek és vagy elalszok vagy nem.

Tény és való, hogy este ha elmegyek aludni akkor másnap 10-ig alszok, de azért amit ő csinál, már meg ne haragudj, de egy kicsit gáz.


Nagyon hozzá fog szokni ehhez ha így csinálja tovább de akkor tényleg egy medve lesz belőle.


Nem sértésből írom ezeket, csak értelmezzétek, te is és a további válaszolók is.

2017. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig oké amég egyedűl alszik. ;)
2017. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!