Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha barátotok megölel egy másik lányt? Illetve fiúk titeket mennyire ha más fiút?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Max legbelül, de nem mutatom ki. Valószínűleg ismeri régről.

22 N

2017. ápr. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha közeli barát, és nem percenkig ölelgeti előttem, csak mondjuk köszönésnél gyorsan, akkor nem zavar. Nekem is vannak olyan fiúbarátaim, akikkel szoktunk ölelkezni köszönésnél, de ha párom is ott van, ezt sokszor kihagyjuk. Bár nekem párom alapból nem féltékeny típus szerencsére, de ettől függetlenül úgy gondolom, hogy a tisztelet jele, hogy nem mások nyakán lógok, mikor ott van. Ha meg kettesben vagyok fiúbarátommal, akkor ha olyan van, akár hosszabban is megölelem. De ez tényleg csak a legközelebbi barátaimra igaz, akikkel már hosszú ideje ismerjük egymást. Másoknál már a kötelező pusziszkodás is zavar.
2017. ápr. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Ne zavar egyáltalán. Aki ilyen miatt féltékenykedik, annak vanak problémái magával, bizalmat helyre kell tennie. Ilyen dolog normál esetben nem jelent semmit
2017. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam a hosszabb baráti ölelés belefér, akivel olyan viszonyban vagyok, azt köszönéskor én is 2-3 percig megölelgetem.
2017. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Zavar. Ne ölelgessen más lányokat (szerencsére nem is teszi). Én sem ölelgetek más fiúkat, valószínűleg ő sem örülne neki :)
2017. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!