Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak más lány hiányzik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak más lány hiányzik?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a barátommal. Kb egy fél éve megismerkedett neten egy (akkor számára még) ismeretlennel lánnyal, akivel jóban lettek (a lány csak úgy bejelölte a semmiből, nincs közös ismerős stb) . Mivel napi szinten több órát (hát olyan jó 4-5 órát egyhuzamban) beszéltek a tudtom nélkül, amikor kiderült a dolog nagyon rosszul érintett és megkértem ne beszéljenek többet. Mégis beszélgettek-nem keveset. Rengeteget vitatkoztunk, de ő az istennek sem akarta megszakítani a kapcsolatot a lánnyal. Szakításról is szó esett a fél év alatt de kb. 1 hónapja rendeződtek a dolgok és nem beszélt vele azóta. Most viszont szóba került megint a lány, mert kiderült, hogy felvették ugyan arra az egyetemre ahová a barátom is jár- ekkor a barátom elmondta, hogy hetente minimum 1-2 alkalommal eszébe jut a lány és szívesen beszélne vele, hiányzik neki. Azt mondja nem akar tőle semmit, de a fél év alatt rengeteget vitatkoztunk és szenvedtünk emiatt és ha csak rágondolok elkap a szorongás és sírhatnékom van. Tudni kell volt pár félreérthető beszélgetésük, de azokat tisztázni tudta. Velem mostanság nem foglalkozik, sokszor úgy érzem egész héten nem jutok eszébe, ha nem írnék ő nem keresne (egyetem miatt távkapcsolat). Ezzel szemben ott van a lány akivel órákat beszélt és most is hiányzik neki csak miattam nem beszél vele, amíg velem 10 szót jó ha vált egy nap... Annyira aggódom mi lesz ha összekerülnek egyetemen! Mit kéne csinálnom?
2017. jún. 10. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ti távkapcsolatban vagytok, ők meg egy suliba fognak járni,

szerinted?

nem dől össze a világ, majd lesz más

2017. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakíts és hagyd ott emelt fővel. A 4 év alatt valszeg megunt, más különbem nem beszélgetne mással. Tényleg ez a legjobb, ha te szakítasz vele és hagyod a fenébe, féleg ha nem is foglalkozik veled. Nagyon sok fiú van aki szívesen lenne a barátod ebben biztos vagyok :)
2017. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez így szép és jó...hagyjam ott emelt fővel- de szeretem. Tényleg, igazán szeretem. Amikor együtt vagyunk minden a legnagyobb rendben van. A négy év alatt minden a legnagyobb rendben volt. Imádom őt. Tényleg semmi jóra nem számíthatok ha összekerülnek? Egyedül ez jelent problémát, alapvetően minden más tökéletes. Nem akarom elhinni, hogy egy hülye lány miatt megy tönkre a kapcsolatunk...
2017. jún. 11. 00:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek itt a vége. Barátkozz a gondolattal hogyha ők ott egy egyetemre fognak járni abból sok jó nem fog kisülni. Ott már nem tilthatod meg nekik, hogy találkozzanak és igazából sok értelme nem is lenne. Mivel hiányzik valamit érez iránta, ez 100%-ék.. Többet beszél egy idegen lánnyal mint a saját barátnőjével... Ez nem normális.. Ha neki ő kell engedd hagy menjen.. Tudom hogy nagyon fáj és tudom nagyon nehéz lemondani egy olyan emberről akit szeretsz de ezek után még csak jobban fogsz sérülni
2017. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem sincs ennek így jövője. Ismerősöm mesélte a következőt: Volt egy barátnője, nagyon szerették egymást. A lány Pestre ment egyetemre. Ismerősöm segített neki a tanulásban,meg minden. Nem volt benne kétely, bízott a lányban. Egyszer azt írta neki a csaj,hogy felment Pestre,mert egy leendő egyetemista társa lakást néz,és elkíséri. Természetesen egy fiút kísért el. Ez sem volt még neki gond,oké,menjen. Aztán hetente többször feljárkált Pestre a csaj "matekozni" a fiúhoz. Ezek után szakított vele az ismerősöm,mert már nyilván nem hitte ezt el neki. Alapjáraton penge volt mindegyik matekból...

Ezt most csak azért írtam le,mert sanszos,hogy ennek is ez lesz a vége. Elhiszem,hogy szereted. De gondolj bele... Jó lesz ez így neked? Csak ideges leszel kb egész évben,hogy mit csinálnak. Ha szakítanál most vele,akkor mindenre választ kapnál. Ha szeret,és nem akar semmit attól a másik lánytól,akkor tuti foggal-körömmel tiltakozni fog a szakítás ellen. Ha pedig nem,akkor az jusson eszedbe,hogy te csak megkímélted magad a mégnagyobb csalódástól :)

2017. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki erre tévedne- szakítottunk 1 hónapja! :) Konkrétan nem csalt meg, de másnap már a lánnyal volt
2017. aug. 28. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!