Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha egy 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha egy 3 éves kapcsolatba szívesen elverném ugy igazán a barátnömet mert néha nagy a szája? Egyszer már végre hogy megtanulja hogy beszéljen velem!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 18:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, miért nem szakítasz vele? Vagy miért nem beszéled meg vele? Nem túl civilizált dolog erőszakkal megoldani egy konfliktust...
2011. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
100%
Te ezt annak tartod???
2011. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%

Képes lennél megverni egy nőt? Pláne a barátnődet? Pfff... az ilyen nem férfi már bocs!

Inkább szakíts vele, jobban járna ha nem ilyen pasija lenne...

2011. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez normális, akkor az is normális, hogy utána mennek majd a barátnőd rokonai, barátai és téged is jól elvernek. Akkor majd te is megtanulod, hol a helyed. Ha az én gyerekemre kezet emelnél, úgy elvernélek, hogy többet soha eszedbe sem jutna ilyesmi.
2011. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%

Én elhiszem, hogy dühös vagyok, én is nagyon dühös tudok lenni mikor a barátom úgy beszél velem ahogy nem kéne, de hát én megverni nem tudom:S:D inkább csak leosztom, mégis néha úgy érzem az is kevés, mert abból nem ért. De biztos ő is sokszor dühös rám, de hálisten még sosem bántottuk egymást, és persze amennyire ismerem nem is fog, csak a szája nagy:) Amúgy én is 3 éves kapcsolatban vagyok, és pont tegnap kaptunk össze...gyanús vagy :D :D

20/L

2011. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
25%

Hát szerinted érnél vele valamit is?


Jól megcsalna a hátad mögött meg elárulna és hülyenek nezne sztem így is...

Ez a nő nem tisztel téged, hagyd ott a pcsába.

2011. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%

"én elhiszem, hogy dühös vagy"

így a helyes

2011. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%

A tiszteletet kiÉRDEMELNI és nem kiPOFOZNI kell!!!


Nem megverni kell, azzal lealacsonyítod magadat és primitív tirpák barom állat vagy, hanem megbeszélni kellene, hogy mi nem tetszik neked, mi sért, mit változtasson.

Ha nem illetek össze, akkor pedig fel is út, le is út...

2011. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
És verés nélkül nem tudod elérni, hogy ne beszéljen veled csúnyán? Akkor te egy nagyon tökös pasi lehetsz! Szakíts vele inkább...
2011. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
te mekkora bunkó vagy.. :DD
2011. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!