Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan bizonyitsam be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyitsam be a barátnőmnek hogy csak o kell?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjuk egymast de fél h megtetszik egy másik lány..
2017. jún. 16. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell bizonygatni...meg nem kell harcolni a másikért ő azt akarja, hogy jobban értékeld. Ertekeld picit jobban, ajándék stb de ne vidd túlzásba mert az önbizalom hiány nem gyógyítható ajandekkokkal.

Ha nem elég neki az őszinte szeretetet+ajándék (őszintén) akkor nincs értelme vele komolyabban foglalkozni nem lelki terapeuta vagy, hanem a barátja. Persze van egészséges féltékenység is...

De ne hagyjátok hogy ez miatt menjen szét a kapcsolat.

2017. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne menj bele ilyen bizonyítgatós dologba, mert az ilyennek csak rossz vége lehet. Aki ilyet kíván, az uralkodni akar a másik felett és az nem szeretet, pláne nem szerelem.
2017. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom 2. válaszoló milyen kívánságról beszélsz, de semmilyenről nem volt szó. a lány egyszerűen csak fél, nem bízik magában eléggé. és ez nem attól függ hogy mennyire szereti és mennyire szerelmes a másikba :) szerelem nélkül nem félnek az emberek hogy megtetszik a párjuknak valaki más (kiv. ha van valami olyan dolog, ami hozzá láncolja (pl pénz)). én is szerelmes vagyok a barátomba, de félek hogy talál egy jobbat. :)
2017. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
viszont kedves kérdező, ezt nem tudod neki bebizonyítani, ne erőlködj. nekem se tudja senki se bebizonyítani hogy én vagyok az egyetlen, mert tudom hogy nem így van :) ezt a lánynak kell megértenie. sok sikert :)
2017. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!