Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bizonyítsam a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam a barátnőmnek, hogy nekem így jó?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés az önbizalma mert ducibb pedig fogyózik. Hiába mondom neki, hogy én szeretem őt és nagyon szép, nem hiszi el.
2016. jún. 28. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg saját magának nem tud tetszeni, te nem tudsz tenni semmit. Te sportolsz? Mozoghatnátok együtt.
2016. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Évek óta próbál fogyni de nem megy neki úgyhogy szeretném ha elfogadná hogy ìgy tetszik nekem
2016. jún. 28. 08:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak rólad szól. Az tök jó, hogy neked tetszik és biztos örül is neki, de sokkal fontosabb az, hogy magának tetsszen.
2016. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon akarhat fogyni ha évek óta nem sikerül neki. o.O
2016. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha neked így tetszik és ez neki nem elég, akkor kinek akar tetszeni?
2016. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy segítsek neki?
2016. jún. 28. 09:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólásban írtam, hogy menjetek el együtt sportolni, de ne zavarjon.
2016. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem tud fogyni rengeteg dolog következménye is lehet, szerintem ebben nem tudsz neki segíteni, persze támaszt ettől még nyújthatsz, viszont a szavaidat tettekkel is igazolhatod. Bókolj neki, mutasd ki, mennyire szépnek találod, állj vele a tükör elé és magyarázd el, hogy mennyire csinos és ha magát nem is fogja szépnek látni, de jól fog neki esni és talán egy kicsit biztonságban is fogja magát érezni ilyen téren.
2016. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7.: sportolno egyedül szeret és szokott is
2016. jún. 28. 10:32
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Azért szeret egyedül, hogy ne jöjj rá hogy igazából nem csinál semmit. --> Eredmény: évek óta nem fogy.
2016. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!