Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nős férfi találkozgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nős férfi találkozgat lányokkal ott nem történik semmi komoly csak barátság van?

Figyelt kérdés

Kolléganőm férjéről beszélek,szóval lehet,hogy rosszindulatú vagyok -pedig nem akarok az lenni.- De létezik ilyen?

Csak kávé meg beszélgetés?

Ez hasznos lehet egy házasságban?

Érdekel a véleményetek?


Az én férjem azt mondta ilyen nincs,mert tuti az ilyen pasi félrekufircol!

Szerintetek?



2017. máj. 27. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Többel is? Hacsak nem kisgyerekkori barátról van szó, én hűtlenségre gondolnék.
2017. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Így kezdődnek a kis románcok, szeretői viszonyok. Ma egy kávé, holnap kávé és séta esetlegesen csók....holnapután már xar a hazassága és csak a gyerek miatt marad otthon.
2017. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Csak kávé+beszélgetés...na persze!Az én szememben ez félrekacsintgatás kategória.
2017. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Egy nős férfi nem igazán találkozgat egy kávé miatt más nőkkel.Félrekefélés miatt már igen.Ezeknek, a dugásig tartó időszakban nagyon"rossz" a házasságuk, persze csak elméletben, de ezt soha nem vallanák be.Amikor már kialakult a szeretői viszony, akkor jön a "gyerek miatt muszáj az asszonnyal maradnom" c.sztori.Rengeteg nő bedől nekik, nem akarják a valóságot észrevenni.
2017. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Több, mint gyanús...ez már az ellenkező bizonyításáig sem érdemli meg az ártatlanság vélelmét!
2017. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#1 Igen állítólag hárommal,-netes ismeretség....


A feleség csak mosolyog,hogy néha "majdnem féltékeny" ....-de a férje őt szereti így megbízik benne....

2017. máj. 27. 14:30
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

Ha én mindenkit megdugtam volna, akivel CSAK ÚGY leültem valaha kávézni, már benépesíteném a Földet, és tán még az a sok fiú és férfi is szülne.

Nem értem, honnan ez a hülye felfogás, hogy a világon mindenféle dolog csak a szexre irányulhat?


Egy fél éven át meg elfuvaroztam hét diáklányomat a szomszéd faluig, - mindig ketten voltak - de a takarítónéni persze vágta ám, hogy dugni járunk a novemberi esős erdőbe.

De hát az csak egy buta vidéki takarítónő volt.

De úgy látom , ő is elszaporodott valahogy.

2017. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Andersen meghalt...
2017. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
De ok, legyünk jóindulatúak. (Vagy inkább naivak!) Higgyünk a mesékben, és vegyük olybá, hogy valóban csak kávé, és beszélgetés. Szerintetek az nem megcsalás? Azt az időt, azt a pénzt, azt az érzelmi töltetet a családtól veszi el! A feleségétől és (ha van) a gyerekeitől.
2017. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem rész a a párkapocsaltnak, a házasságnak, hogy senki másal soha ne is beszélgess.

ostobaság. Abból van a sok kapcsolatfüggő nyomorék, hogy kilépne, de már rég elvesztette mindenféle emberi kapcsolatot, barátokat - hát néha elverik otthon, de legalább a valakije.

Meg hát elég ingerszegény dolog is. Az se tesz jót senkinek.


Sok embert ismertem meg neten is - mindenféle játék, vagy beszélgetős fórumokon, attól, hogy egy részükkel személyesen is találkozok nem vagyok se hűtlen, se homár.

2017. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!