Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem érzek semmit csók közben....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek semmit csók közben. Kétségbe vagyok esve, tanácsot szeretnék. (többi lent)?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, a barátom is ennyi idős. Majdnem 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem a barátomat. Lehet, hogy nem vagyok szerelmes (mert egyesek úgy állítják, hogy ebben a korban még nem lehet, nem tudom hogy igazuk van-e, majd kiderül),de úgy szeretem, ahogy egy 15 éves lány szeretni tud. A problémám az, hogy mikor megcsókol, nem érzem azt a pluszt, amiről beszélnek. Kellemes érzés, de ennyi. Ő azt mondta, hogy szerinte csodálatos, alig bírja abbahagyni. Ezek szerint velem van a baj? Mit kéne máshogy csinálnom? Még azt hozzáteszem, hogy nyelv nélkül csókol. Lehet, hogy ez a probléma? A legelején azt hittem, hogy azért nem használja a nyelvét, mert még az elején tartunk, de azóta sem változott semmi. Olyan szomorú vagyok emiatt, mert minden más rendben van köztünk.

2017. jún. 20. 12:42
 1/6 anonim válasza:
54%
Használd te a nyelved maybe.
2017. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Lehet hogy tényleg nem vagy szerelmes.
2017. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Tegyél egy pohárba 3 ek . Ortrodox port keverd el es kendd bele a párod fülébe .
2017. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Használjátok a nyelveteket. Ha akkor sem érzel semmit, akkor.....FIgyelj, 15 évesen már simán lehetsz szerelmes, jó, nem olyan szerelemet fogsz átélni, mikor pár évvel később, mikor fejlettebb lesz az érzelmi intelligenciád és más lesz az értékrended, érettebb leszel. De egy korodbeli is képes a szerelemre. És ha nem érzed, akkor nem nagyon van miről beszélni. Szereted, oké, de nincs rád hatással. Beszéljétek meg. Ha neked ez így nem jó, nem érdemes sokáig húzni. Csak a másik fél miatt nem érdemes benne maradni egy olyan kapcsolatban, ami neked nem felel meg. Saját magadat kell a legjobban figyelembe vennI!
2017. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Ki mondta ezt a hülyeséget, hogy 15 évesen nem lehet szerelmesnek lenni? Miért ne lehetne? Én pl. 5 évesen éltem át életem legnagyobb szerelmét, és? Amúgy egyszerű a dolog, beszéld meg a sráccal, hogy nyelves csókot akarsz, oszt szevasz. By the way, a szerelemnek és a testi vágynak nem mindig van egymáshoz köze.
2017. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! (Jöhet még, örülnék neki)

Az is lehet, hogy egy idő után jó lesz,nem? Vagy mikor legközelebb megcsókol, pl nyaljam meg az alsó ajkát, és akkor biztos érteni fogja? Elég szomorú vagyok e miatt, mert tényleg azt hittem, hogy ilyenkorra már jó lesz :(

2017. jún. 20. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!