Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni? Ketsegbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segiteni? Ketsegbe vagyok esve! L/14. Tobbi lennt

Figyelt kérdés

Egy 27 eves srac allandoan zaklat!



Na az h elosszor csak beszelgettunk majd tslizni ezt kovetoen smarolni akart!

Es nem fogjanfel h en nem akarok tole semmit!


Es mar nagyon idegesit!!


Es tudom h csak meg akar fektetni!!!



2013. máj. 1. 09:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, mert ez rosszabbra is fordulhat! Ha a szüleid se tudnak tenni a helyzet ellen menj a rendörségre és kérj távoltartási végzést!
2013. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ez az ember tiszta beteg komolyan olyan hlye mint a fold! De meg szrencse h nem talalkoztam vele meg ilyenek


O mar azt tervezgette h majc eljon hozzank meg ilyenek xf


Komolyan nem normalis

2013. máj. 1. 09:14
 3/18 anonim ***** válasza:

Csak neten ismered? Az más. Akkor tiltsd le, vagy ha facen vagy akkor jelentsd fel ha meg más weboldalon vagytok akkor töröld magadat. Velem is volt ilyen... 15 voltam és egy srác hotdogon késōbb meg facen zaklatott, nem hagyott békén, feljelentettem facen és azóta nem is hallottam róla . Próbáld ki, hátha neked is bejön. :)

L/16

1. Voltam

2013. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Oke koszi:) uzibe pl belinkeljem h miket irt??
2013. máj. 1. 09:28
 5/18 anonim ***** válasza:
Taslizni akart? :D Az mi? Meg akart pofozni? Ember, tanulj már meg helyesen írni, kb minden második szavad értelmetlen.
2013. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jo bocs talizni xddd ember nem gondolod h mindenki hibazhat???
2013. máj. 1. 09:36
 7/18 anonim ***** válasza:
Itt ismerted meg?
2013. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen csak ugy r irt a semmibol xd
2013. máj. 1. 09:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan vicces,hogy XD-ket írogass... Ennyi idősen alapból szóba se kellene állnod neten senkivel,pláne nem a szüleid tudta nélkül... Azt a barmot meg tiltsd le/jelentsd fel és ne reagálj az üzeneteire...
2013. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki hibázhat, én is szoktam. De nem ilyen minimális dolgokban, pláné nem ennyiszer.
2013. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!