Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon vágyom kölcsönös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom kölcsönös szerelemre, de nekem miért nem lehet? Miért van ilyen igazságtalanság? Pedig én is szeretnék barátnőt.

Figyelt kérdés

Ez olyan igazsagtalanság.


Nem vagyok helyes ezêrt nem tetszem alapból a lányoknak.


Meg kellene szerettetnem magamat velük,de nincs egyetlen wgy barátom sem és nem járok sehova így fogalmam aincs miről beszélhetnék a lányokkal.

:(

Ráadásul a lányok terên kissebbségi komplexusom van.


MINDIG azt érzem hogy EGYETLEN egy lánynak sem tetszem. :(

Senkinek sem.


Hogy lehetnék szerelmes?

Még sosem volt barátnőm és nagyon szeretnék egyet.


17/f


2016. ápr. 7. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Picit szedd össze magad...


Nézz körül... Én csak az osztályomból 7 lányt tudok mondani(magamat is beleértve/

aki nem külsőre megy...


Egy kis bátorság...

Hagyd hogy megismerjenek és ha nem vagy egy bunkó paraszt akkor még könnyen szerezhetsz is barátnőt😊


Csak egy kicsit beszélj többet a lányokkal (nem muszáj élőban)


Hajrá. Szorkolok😉

2016. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*szurkolok


Persze hogy az utolsó szót kell elírnom.😄

Ne haragudj.

2016. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,nem vagy te olyan rossz ember
2016. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha átolvasod a kérdésed, meg is találod benne a választ, hogy miért nincs barátnőd. Ez nem igazságtalanság, ilyen az élet. Attól még, hogy nem vagy helyes simán lehetne barátnőd.
2016. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A világban minden a kommunikációról szól. Csak úgy érhetsz el dolgokat, ha eltudod magad adni. Legyen az munka, vizsga, párkapcsolat. Tanulj meg választékosan beszélni, az sem hátrány ha tájékozott vagy a dolgokban. Keresd a kontaktusokat, a magányos emberek, általában a tömegben is a semmibe néznek. Mitől félsz? Ha egy csaj elküld a fenébe az is tapasztalat. 27/F
2016. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!