Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaz h 2017ben mar nemszamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz h 2017ben mar nemszamit ha valaki cigany? Ha normalisan viselkedik akor ezt nem is nezitek es ugyanugy kezelitek mintha magyar volna?

Figyelt kérdés

szoval a baratnomel fojton ezen vitatkozunk.o azt mondja h a ciganyok csak a ciganyok koreben tudnak ervenyesulni,mig en biztos vagyok benne h ha normalisan viselkedik az illeto,akor mind1 h milyen a szarmazasa.mindketten ciganylanyok vagyunk.kinek adnatok igazat nekem v a baratnomnek? oszinten :)

16/l


2017. jún. 25. 17:26
1 2 3
 1/28 Stark2000 ***** válasza:
75%

Őszintén? Nem akarok általánosítani, de nem kedvelem a cigányokat. Van velük tapasztalatom, szóval nem szeretem a társaságukat. Egy kicsit előítéletes is vagyok, mert marhára lutri, hogy ki milyen.


Az évszám semmit nem mond szerintem. Nem tudom, régen hogyan kezelték a cigányokat, de azt tudom, hogy ma is rengeteg (ha nem több) előítéletes ember van - lásd, sajnos én is.

2017. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok zoofil.
2017. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
hat orulok h oszinte voltal legalab :) regeben sokal roszab volt a hejzet aztmondta anyukam.neki csakazert nem voltak baratai.nekem pedig vanak.magyar barataim is :) namind1 akor 1:0 neki.varom a tobiek valaszat is :)
2017. jún. 25. 17:42
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Messze elkerülöm őket,csak negatív tapasztalatom van.Nálunk azért nem jár ki normális ember a strandra,mert koszos ruhástul mennek bele a vízbe,ellopják amik a földön vannak,és inzultálják az embereket.Kitiltani meg nem lehet őket.És még ezer dolog folyik itt meg mindenhol,amit fel lehetne sorolni.
2017. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
ohh hat errtem :// ugylatszik o fog nyerni.olyanok is irhatnak akik szerint nem szamit ha normalis az illeto!!!!!!!
2017. jún. 25. 17:49
 6/28 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a viselkedésen és a megjelenésen múlik minden. Ha az illető úgy viselkedik, mint a (nem paraszt) többiek, tehát jó fej, és nem bűzlik, vagy ilyesmi, én simán adnék neki esélyt, ha vonzódnék hozzá. Ami viszont baj, hogy sok magyar borzasztó köcsög és rasszista tud lenni, szóval ha az egész társadalmat nézzük, akkor sajna a legtöbb esetben a barátnődnek van igaza :(
2017. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Figyu, ha rendesen viselkedik akkor tök mindegy a származása. Ha okos, kedves, megbízható és a családja is oké. Legalábbis normálisabb emberek így gondolkodnak.

Ja, és nem rosszból, de a te helyesírásodon is lehetne mit javítani, mert elég visszataszító :/

18/L

2017. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
koszonom az utolso ket valaszt is :) szerintem is igy van a normalis emberek igy gondolkodnak. am az en helyesirasom azert ilyen viszataszito mert sajnos doszgrafiaban szenvedek...
2017. jún. 25. 18:04
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó szeretsz kötekedni ? :D :D szerintem a kérdező a kérdésre koncentrált nem a helyesírásra :D viszont igazat adok mert fojton ez van :D :D :D :D :D (folyton....) és kérdező: Ne másoktól kérdezd mert mindenki mást fog mondani (írni).. lessz olyan aki elfogad téged olyannak amilyennek születtél,de lesz olyan is aki egy zsákba rakja mind az összeset (de nem rosszból mert annak is oka van hogy miért) 19F
2017. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
hat oka van....szerintem ha elitel engemet valaki olyasmi miatt amirol nem tehetek azt nem tudja nem roszbol tenni.az ugy rosz ahogy van.
2017. jún. 25. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!