Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaz h 2017ben mar nemszamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz h 2017ben mar nemszamit ha valaki cigany? Ha normalisan viselkedik akor ezt nem is nezitek es ugyanugy kezelitek mintha magyar volna?

Figyelt kérdés

szoval a baratnomel fojton ezen vitatkozunk.o azt mondja h a ciganyok csak a ciganyok koreben tudnak ervenyesulni,mig en biztos vagyok benne h ha normalisan viselkedik az illeto,akor mind1 h milyen a szarmazasa.mindketten ciganylanyok vagyunk.kinek adnatok igazat nekem v a baratnomnek? oszinten :)

16/l


2017. jún. 25. 17:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
És még annyit hozzá tennék.. Nem a bőrszín a lényeg.. hanem a viselkedésed... azon múlik minden... okos, tanult, szolíd vagy vicces vagy komoly csak ne legyél beképzelt Soha! Az úgy nevezett barátnődre meg ne hallgass mert ő csak olyanokkal tud érvënyesülni aki roma.. mert fél a többiektől.. ilyen hozzáállással meg nem lesznek rendes (MAGYAR barátai
2017. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
igen de ha te azt mondod h egyes magyarok nem roszbol itelik el a ciganyokat hanem tapasztalatbol akor azt is ved eszre h o nala ugyanez a hejzet...egesz eleteben azt kapta meg h otet nem szeretik mert cigany es igy van fel a magyaroktol de o erol nem tehet etol meg en nem fogom elfordulni tole csakazert mert rosz a hoza allasa.egyebkent orulok h te igy velekedsz :) szerintem ez a modern gondolkodas...
2017. jún. 25. 18:31
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy cigányal ha nem muszáj nem is fogok ismerkedni (meg van rá a rossz okom) de ha egy ismerősömnek is ismerőse akkor viszont ellenszenv nélkül meg ismerem. De védelem senkivel sem szivesen ismerkedek ha nem muszáj. De szerintem nem attól lesz valaki kultúrált hogy mindenkit szeret, hanem attól hogy az ellenszenveit félre tudja tenni ha az indokolt.
2017. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Vannak normalisak. Ne itlej el elso latasra egy embert mert sotet a bore vagy nem minosegi ruhakba jarkal nem tudod mi volt a multja..
2017. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
#14 találkoztam is normálisokkal. Én nem bőrszín alapján ítélek és látom te sem érted hogy mit írtam. Olyan suliba jártam ami tele van cigányokkal és ismerem az ilyeneket de mint tudjuk vannak kivételek, de mindenki előítéletes. És azokkal akik ilyen emberszeretők hogy ne ítélj bőrszín alapján azokkal beszélnék. Amúgy meg "nem tudod az előléletét"- re szoktam azt mondani hogy nem mentség a lopásra meg a csapatban támadásra az hogy "nem bíznak meg bennem a rákos magyarok". Nekik küldeném a zootropolis című zenét.
2017. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
*filmet bocsi.
2017. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
19%
És akik hírdetik hogy ne ítéljük el a cigányokat, feketéket, kínaiakat, zsidókat, azok a legnagyobb f sz pók az egész földön. Mert ki lehet állni és ezeket hírdetni csak hogy te magadat fényezd mert ez csak neked jó és hogy nagylelkűnek tűnj de nem vagy az, csak tudod hogy mi az emberiség gyenge pontja. És szerintem ehez tilos a gerinc bármilyen jelenléte is mert az emberek empátiáját akarod ki játszani valamilyen okból kifolyólag. De szerintem inkább azokat kell pártolni akit a társadalom ki tagad és nem tud sehova sem vonulni mert mindenki csak ki tagadja mert okos, vallásos, van egy kis testi hibája, szereti a családját,megbízható (jó), vékony, gyenge stb. Mert őket tényleg mindenki el ítéli csak nem figyel rájuk senki mert fehérek. És igaz ki tudnának állni melletük de mint mondottam volt ők nem a "kissebség" azaz nem lehet rasszizmusnak hívni mert nem azt szúrják ki. És hát az hogy nekem jó legyen ahoz kell a kissebség/rasszok támogatása is. Míg ezekkel a problémákkal küszködők nem lesznek önsajnáltatók és nem tudnak csoportba verődni mert nem beszélnek a bajukról mert senki sem áll ki mellettük. Na ez az előítélet. És az ember.
2017. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
utolso eskuszom tegedet else olvastalak.ne legyel igy felhaborodva senki nem bant teged :)
2017. jún. 25. 21:05
 19/28 anonim ***** válasza:
Bocsi. De tényleg gyűlölöm azt ha ki használják az embereket és a másikra egy állatkerti vadként tekintenek mint egy látogató. És nem kell el olvasni ha túl hosszúnak tartod.
2017. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

A cigányok többsége bunkó, leszóló, utálkozó, erőszakos stb., de ha úgy nézzük magyar emberekből is vannak ilyenek.

DE van egy nagyon kevés cigány aki tök normális, magyar vagyok és a legjobb haverom cigány, egyáltalán nem úgy viselkedik csak a színén látszik, de ennyi, kitűnő tanuló, visszahúzódó és csendes, és nem is büdös:D Szóval nagyon normális, a szülei is. De röviden vannak normális cigányok de a többsége nem igazán mondható, találkoztam már egy csomó olyannal is, aki minden volt csak normálisnak nem mondható.

2017. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!