Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lassan 1 éve van barátom, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszervalahol kérdése:

Lassan 1 éve van barátom, de már úgy érzem folyton idegesít, keresem benne a hibát, nehanéha pedig imádom szeretem, akkor most nem vagyok szerelmes? Vagy csak hangulatingadozásaim vannak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 17:26
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
Én is jártam hasonló cipőben, csak már ritkábban éreztem azt, hogy vágyok a társaságára. Persze, hiányzott miután vége lett, de valahol örültem is, hogy nincsen mellettem. Idegesített, nem passzoltunk össze.. Sajnos ez előfordul, de mi értelme egy rossz kapcsolatban maradni? Hozzáteszem, nekem már 1 hónapja motoszkált a fejemben, hogy ez így hosszútávon nem lesz jó, és régebben is elő-elő bukkant már ez a probléma, hogy sok dologban nem értettünk egyet.
2017. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, sokat szakítottunk már és néha sírtam,valamikor pedig örültem.
2017. jún. 25. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exbarátnőmmel volt így, már az agyamra ment a kapcsolat vége felé...szép volt, jó volt, nagyon nagyon szerettem őt de ugyanakkor tudom hogy nem illettünk össze és jobb így :)

Kedves kérdező! Előfordul az ilyesmi :D de vedd észre hogyha már folyamatosan így érzed, akkor ott a kapcsolat veszélybe kerülhet

2017. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Lehet túl sokat vagytok együtt. Nálunk is volt ilyen de mi nem szakítottunk. Volt olyan is hogy azt mondták: Annyira tökéletes a kapcsolatotok hogy már te keresed benne a hibát.
2017. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jaj, velem is majdnem ez volt a helyzet, de úgyérzem, jól tettem, hogy nem szakitottunk. sok kapcsolat menthető lenne, ha rájönnénk, hogy ezek az érzelmek normálisak. nem lesz ott mindig a rózsaszin köd, és nem érzed azt, hogy reszketsz a hiányától és ezek társai, de attól még szereted. mondjuk nem biztos. tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket - végig tudnád nézni ahogy szenved nélküled? és ilyesmiket. lehet, jót tenne nektek egy kis távolság, hogy rendet rakj a gondolataidban, hogy magadra is fordits egy kis időt.
2017. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk sokat együtt, rossz lenne nélküle,lehet most hullámvölgy ez közöttünk,Köszönöm az értelmes válaszokat,ment a zöld kéz!:)
2017. jún. 26. 01:51
 7/7 anonim válasza:
Beszélgessetek sokat, én is azt gonfoltam hogy ismerem a párom és mindig meg tud lepni pedig már több mint 4 éve vagyunk együtt.
2017. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!