Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baratom akar venni egy kb 25...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom akar venni egy kb 25 eves kocsit (wolksvagen rabbit), de szerintem iszonyu gaz es csunya, mar nem azert. Tervezgeti hogy ezzel megyunk ide-oda, de en nem akarok egy ilyen kocsiba beulni. Hogy mondjam neki hogy ne bantodjon meg?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 22:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Nekem tetszenek az ilyen autók. Ne szégyeld szerintem. Nincs miért

L

2017. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
Felszínes liba.
2017. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk egy töréstesztet megnéznék vele :) Szerintem is ronda, meg idejét múlt. A belinkelt képeken csak a felnik meg a festés árából sokkal jobb kocsit vesz az ember. Ha meg másfél millióért lehet ilyet venni azért már egész komoly Ford, Opel, BMW, bármi kijön. Amiben már légkondi is van mondjuk meg nem döglesz bele ha karambolozol..
2017. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Aki valaszolo belinkelt kepeket: Nem, ezek teljesen jok, de amit o venni akar az tenyleg le van pukkanva, es nagyon sokat kene ra kolteni


Azert veszi mert olcso, de azert tetszik is neki, csak erdekes eddig mindig azt mondogatta hogy neki BMWje vagy Audija lesz, azert vagyok most meglepodve

2017. jún. 25. 23:07
 15/24 A kérdező kommentje:

13as, ugyanezt gondolooom

Koszi hogy ilyeneket mondasz, uljek be melle felve:D

2017. jún. 25. 23:09
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

13. egy autó építés nem így müködik:D az emberek megvalósítják az álmaikat és minden úgy lesz ahogy szeretnék. amiket linkeltem már "show car" kategória ami úgy néz ki, hogy szétszedik újra festik, bőrözik akár full motor átépítés. persze vehetsz 3 millióért egy új kocsit is de az átlagos és nem egyedi. légkondit is lehet belevarázsolni ha nagyon kell. a törésteszttel nem tudok vitatkozni az tényleg elég siralmas de egy új kocsinál ha jól sikerül megoldani 150 felett akár ketté is szakad akkora energiák vannak már ott.


amúgy ha nem egy álom autója meg nem is nagy átépítés meg restaurálós akkor nyugotan próbáld lebeszélni róla.

2017. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ennyire nem akarja atepiteni, egy festeksprayt mutatott, hogy azzal lefujja es annyi. Hat nemtudom. Mindegy, az o kocsija, max ha megyunk valahova akkor tovabbra is a szuleimevel megyunk😅
2017. jún. 25. 23:25
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem tudja hogy mi az örök életű autó . Nekem egy VW Golf MK 2 m van. Egy tégla dominál nekiszáltam 50el. Kitalál hatos mennyi maradt a kocsiból... Berepedt a ködlámpa szóval butaságot beszéltek hogy így meg úgy törik
2017. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

16-os.


Mo-n 130-nál többel sehol se mész. Persze ezen a sebességen is törnek rendesen a középkategóriás kocsik is, viszont megint nagyobb esély hogy túléled egy újabb kocsiban. Ellenben nem hiszem hogy ilyen sebességek között kellene nézni. Én például ha lehetne se mennék többel miközben a barátnőm ott ül mellettem 100-120 nál.



A lényeg hogy csak arra akartam rávilágítani, hogy a lánynak nem azzal van problémája hogy nem egy x6-os bmw-t vagy audit vagy teslat vesz a barátja. Hanem hanem hogy egy 25 éve autót vesz miközben az árából 10 éves kocsira is tellene ami az előbb felsorolt előnyökkel járna.

2017. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én vagy egy régi WW-t vennék egy millió alatt, vagy pedig egy mitsubishi eclipset.

BMW-t, Fordot soha az életben, legalábbis ennyiért nem.

Persze egy x6-ost elfogadnék, eladnám és vennék sok dolgot az árán :D

2017. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!